Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki paradicsomkonzervet ad a...

Aki paradicsomkonzervet ad a babájának hozzátápláláskor segítene nekem?

Figyelt kérdés

Az van ráírva, hogy darabolt paradicsom, 65% paradicsom, 35% paradicsomlé, citromsav.

Ebből adhatok a 8 hós babámnak, most vezetném be a paradicsomot. Vagy hogyan vezessem be, ha a boltokban nem igazán lehet kapni igazi paradicsomot még?


2013. márc. 13. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha már konzerv, akkor nem akarsz inkább bébiételt adni neki?
2013. márc. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi is 8 hónaposak vagyunk .Először nagyon picit adtam neki krumplival kevertem neki együtt főztem meg.De bébiételben is van paradicsomszósz krumplival de az nagyon paradicsomos így főztem hozzá neki krumplit húst és csak egy picit tettem bele neki.
2013. márc. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

8 hónaposan már abból adtam neki, amit magunknak is főztem.

Nincs tőle semmi baja.

2013. márc. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 5 hónaposan is adtam már így a fiamnak és semmi baja nincs tőle és imádja. A krumplihoz hozzá kell forralni a paradicsomot. A bolti paradicsomnak viszont semmi paradicsom íze nincs sajnos :(
2013. márc. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, persze, hogy nincs baja most tőle, de idővel rakódnak a felesleges szemetek a baba szervezetébe is, és ebből lesznek később a komoly betegségek. Bébiétel nem véletlenül van kitalálva, konzervet TILOS! Már ha érdekel a babád egészsége. Én még a családnak sem venném meg, nemhogy a babámnak. Vagy vegyél biot, vagy csináld magad, ha nincs rá kereted. Nem kioktatás, csak sajnálom a babákat. Bocsi.
2013. márc. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én rendes paradicsomot szoktam adni, nem a konzervet.
2013. márc. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!