Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik adott a babájának Sedatíf...

Akik adott a babájának Sedatíf PC-t, milyen alvás problémákra adta?

Figyelt kérdés

Meddig és hogyan adagolta?

Használt? Éjszaka, vagy nappal jelentkeztek az alvásproblémák? Mikor kezdett el hatni a bogyó? Mennyi idős volt a baba?


2010. okt. 28. 07:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Kb. 6-7 hónapos volt a kisfiam, már nem emlékszem pontosan. Csak éjjel volt gond, fél óránként sírt, és egyszerűen nem lehetett megnyugtatni. És nem fogzás okozta, mert csak 9 hónaposan jöttek ki az első fogai. Próbáltam magam mellé venni, csak még jobban üvöltött. Egy hétig csináltuk, zombik lettünk, semmit nem aludtunk, csak napközben tudtam pihenni, amikor ő is aludt 1-1 órácskát. Párom a munkahelyén elaludt ülve. :))

Aztán ő keresett a neten erre megoldást, és talált egy oldalt, ahol a Sedatifot ajánlották. Eszerint adtunk neki közvetlenül lefekvés előtt, és közvetlenül felkelés után 1-1 szem bogyót összetörve, pici vízben feloldva.

Már a második napon érezhetően jobb volt a helyzet, és kb. 3 nap után majdnem teljesen megoldódott. Végül 3 hétig kapta, ha jól emlékszem, akkor 2 hétig ezt a napi 2 szemet, utána 1 hétig csak lefekvés előtt egyet. (Attól paráztam, hogy ha hirtelen abbahagyjuk az adagolást, akkor kezdődik minden elölről.) De minden rendben volt, így utána teljesen elhagyhattuk.

2010. okt. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Kb. 5 hónapos korában kapta a fiam reggel és este egy-egy szemet összetörve, pici vízben feloldva 2 hétig, de sajnos nem használt. Nálunk az a gond, hogy éjjel 1,5-2 óránként ébred - még mindig. Most múlt 7 hónapos. De lehet, hogy Nálatok segíteni fog. :)

2010. okt. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

gyakori éjszakai ébredésekre, 8 hónaposan. 10 nap után hatott, onnantól nem ébredt éjjel egyszer sem. még adtam kb. 2-3 hónapig, utána leálltam vele.

1 tablettát kapott este pici vízben oldva.

2010. okt. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!