Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos fiam elaltatja...

5 hónapos fiam elaltatja magát, nálatok is alakult hasonlóképpen?

Figyelt kérdés
Kisfiam pár hete elkezdte, hogy miután eleget szopizott kis morzsikendőjét fogva szopizza az ujját és elaltatja magát. Eddig cici kellett neki vagy ha újra megébredt, akkor egy kis ringatás, simogatás, de most egyik-napról a másikra kifejlesztette ezt magának és én meg csak néztem, hogy akkor ennyi?mehetek is? :-D örülök neki, nem arról van szó, csak olyan váratlanul történt! első babám, ezért nem tudom, ezek a szokások hogyan vagy mikor alakulnak ki...veletek történt hasonló? (nem cumizik amúgy)

2013. márc. 17. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nálunk egy hónapja megy ez. Annyira, de annyira boldog vagyok emiatt (is) :)

3 hónapos koráig ringattam, úgy aludt el. Aztán már nagyon fájt a hátam, így letettem, cumi a szájba, simogattam és elaludt. Aztán erről is leszokott, most csak leteszem, berakom a cumit a szájába, megsimogatom, és elalszik 2-3 perc alatt, minden féle hang nélkül. Annyira imádom! :)

4,5 hós kislány anyukája

2013. márc. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pont fordítva történt. 8 hónapos koráig soha(!) nem kellettem az elalvásaihoz. Majd beütött a szeparációs szorongás, és onnantól kész káosz lett az altatás.


Most 2 éves, mostanság már újra önállóan alszik el.


Sajnos ez még változhat, de nagyon ügyi a kisfiad!!!

2013. márc. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
most 3 hós, kerek egy hónapja egyedül alszik el a kiságyában. Van, hogy még nézelődik kicsit, nevetgél, tegnap majdnem egy órát elvolt így,aztán elalszik és alszik reggelig. Imádom érte, mert apjával is nagy alvók vagyunk :)
2013. márc. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
jajjjj első, mert az a baba akit altatni kell az már el is van kényeztetve.... aha. Tudod nem egyformák a gyerekek!!!!!
2013. márc. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Babeli Zurzavar ***** válasza:

ha a hulyeseg es a borzaszto rosszindulat fajna! el van kenyeztetve azert nem alszik kendocskevel??? ejjjj....


kedves kerdezo! nagyon ugyes a babad,elvezd ki az egyedul alvas minden pillanatat:-) es legy Ra nagyon buszke!

2013. márc. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Gosztonyi Alexandra válasza:
38%
nálam a kezdetektől hagytam maga aludjon el. Megetettem letettem és nem nem foglalkoztam vele ha nyügizett. Hagytam hogy elaludjon. 2012.novemberétől egész éjjel alszik mint a bunda reggel 6 ig :)
2013. márc. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!én is örülök neki és persze ez még változhat! de attól örülök neki, mivel eddig mindig kellett segítség neki és így is kelünk min.2x éjjelente! nyűgösködéskor nem ritkán többször is volt..olyan édes ahogy elaltatja magát :-) még fekszem csendben a szobában és nézem ahogy elalszik...ki cukorbabám :-)
2013. márc. 18. 08:54
 8/11 anonim ***** válasza:
Lányom is 5 hós múlt,ő hason alszik és úgy altatja el magát,hogy dörömböl a lábaival.Ő eddig úgy aludt,hogy kaja és aludt magától,most már dörömböl meg magyaráz és alszik is.Enyém se cumizik soha.
2013. márc. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Miért lettem lepontozva? Amikor még válaszoltam akkor az első válasz nem az volt miint most, hanem valaki írta hogy örüljön a kérdező, így kéne minden babának aki nincs elkényeztetve.... én csak erre reagáltam a válaszommal. Szerintem nincsenek azok a babák sem elkényeztetve akik nem tudnak ennyi idősen egyedül aludni. Azért írtam hogy ez gyerekfüggő.... vagy máshogy gondolod kedves lepontozó?????


4-es voltam

2013. márc. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
de édes lehet :-D
2013. márc. 18. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!