Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » VIGANTOL? Nem tudunk venni...

VIGANTOL? Nem tudunk venni már hetek óta. Bp-en van valahol mostanában? Honnan tudtátok megvenni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 23:13
1 2
 1/19 Kerria ***** válasza:
Múltkor olvastam a FB-on, hogy állítólag megszűnt a készlethiány... ezek szerint mégsem?
2013. márc. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Van a14 ker. thököly uti gizella patika
2013. márc. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekünk szerencsére maradt még a tesóéból, de egyébként azt olvastam, hogy márc. közepétől újra kapható lesz a patikákban, addig is a Vita-D baby kapszulával helyettesíthető. Az viszont sajnos jóval drágább.
2013. márc. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Kerria ***** válasza:

első vagyok, megtaláltam a cikket:

[link]

2013. márc. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nekem nagyon nagy szerencsém volt,mert a recept felírásától számítva fél órán belül már a kezemben volt!:D


Kb egy hónapja vettem a lányomnak,a 2.patikában kaptam. Előtte én is azon görcsöltem hogy mi lesz ha nem lesz,mert hiánycikk!

Az első gyógyszertárban rám akarták tukmálni a drága Vita-D kapszulát,mert a nő szerint egész Budapesten nincs,ha Vigantolt akarok menjek Debrecenbe!


15.kerületben vettem.

2013. márc. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget. A 15. ker.ben lakunk(Rákosút). 2 hónapja keressük a Vigantolt a környékbeli patikákban. Nem voltam türelmetlen eddig mert közben adtam a kislányomnak egyéb táplálékkiegészítőket, de talán nem tartalmaznak elég D vitamint. Ha nem kapunk holnap a környéken, akkor irány a Gizella patika.

Még egyszer köszi.

2013. márc. 18. 00:14
 7/19 anonim ***** válasza:
15. kerületben. Újpalota gyógyszertár. Szokott lenni, bár mindig csak pár darabot kapnak, de ha épp nicsn mikor mész a következő szállítmányból félre raknak neked.
2013. márc. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Gyönyörűséges ***** válasza:
En mar nem rohangalok a patikaba 1450 Ft-ert vettem egy masik d vitamint. tudom h sokkal dragabb de van az a pont amikor mar minden penzt meger. allitolag ez a dragabb jobban is felszivodik, hasznosul, nem tudom, de legalabb van igy elkerul minket a vigantol panik. h.szoboszloi patikaban elveszik a receptet es ertesitik az anyukat telefonon amikor erkezik par darab ezt probaljatok meg a patikaban lehetosegkent.
2013. márc. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

[link]

Itt kapható, kérdezz rá telefonon.

2013. márc. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én sem értem ezt a pánikot.Van más féle D vitamin csepp.Akár nettről is megrendelhető. És 1500 Ft körül van.Nem hiszem hogy megéri a mászkálást meg a várakozást a vigagantol.Ár érték arányban a másik jobb mert több van benne.Nem nem kapszula ,csepp. Ha ide tudtok irkálni csak egy lépés használni is a netet.
2013. márc. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!