Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sütőtökből, hogy készítsek...

Sütőtökből, hogy készítsek pürét a 9 hónapos kisbabámnak? Mivel ízesíthetem?

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A sütőtök alapból édes,nem kell semmivel ízesíteni.Összetöröd és így adod neki.Nem kell semmivel összekeverni.De ha akarsz,tehetsz hozzá krumplit,akkor viszont kell bele egy csipet.só.
2009. szept. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És süssem vagy főzzem?
2009. szept. 16. 10:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sütni 1 órát kell, akkor kicsit szálkásabb, de édesebb. Főzni kb 10 percet kell. Én szoktam mellé egész fahéjat tenni, s 1-2 almát, ezzel turmixolom össze. Olyan finom, mint a bolti üveges. Ha nagyobbacska, akkor lehet csirkével dúsítani.
2009. szept. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sütve sokkal finomabb a sütőtök, mint főzve, még pürésíteni sem kell, mert krémes, csak kanállal ki szoktam kaparni. ha egyszerre többet sütsz energiatakarékossági szempontból akkor le tudod fagyasztani és kiengedve olyan lesz mintha akkor sütötted volna.
2009. szept. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat
2009. szept. 16. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!