Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire számítsak az első Dévény...

Mire számítsak az első Dévény tornán? Mik a tapasztalataitok, tényleg hatásos?

Figyelt kérdés
8 hós babámat kell vinni, de csak minimális izomletapadás miatt.
2013. márc. 18. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Hatásos!

Az én fiam hipotón volt (túl laza izomzat) és csodákat tett vele!

Viszont számíts sírásra az első pár alkalommal! Nem azért mert fáj, hanem mert egy idegen fogdossa, nem engedi úgy mozogni,ahogy akar stb.!

2013. márc. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én nem járok, de van ismerősöm, aki igen, náluk nagyon hatásos volt, de a baba végigsírja, arra számíts.
2013. márc. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, azt tudom, hogy sírni fog és én azt hallottam, hogy azért mert annyira fáj nekik, mivel pont azokat az izmokat dolgozza ki amik "csomósak".

Köszönöm a válaszokat!

Már most izgulok, hogy sírni fog!:S

2013. márc. 18. 14:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon hatásos! 9 hós babám nem akart kúszni-mászni. Nem érzett rá valahogyan, pedig nagyon erős babó. Elmentünk és rá 2 napra ment minden mint a karikacsapás. Nekünk is sírt a kislányunk, de ha játékokkal próbálkozol valamelyest le tudod kötni a figyelmét.
2013. márc. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Hú, csodát tesznek ezekkel a babókkal!:)
2013. márc. 18. 14:17
 6/8 frászkarikaborsó ***** válasza:
Hatásos, de tényleg végigsírja, persze utána egyből vigyorog már. Ha lehet azért apát ne vidd magaddal vagy küldd el sétálni, a pasik általában ezt nehezen viselik.
2013. márc. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Apa, ne leskelődj!:D Ja, köszi a választ!:)
2013. márc. 18. 17:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 18 hónaposan még nem járt. Több helyen voltam, mindenki csak a "jajj, lusta baba"-val nyugtatott, de én tudtam, hogy gond van, mert 10 hónapos koráig teljesen normális volt a mozgásfejlődése, de utána nem haladt semmit. Szóval mindent időben csinált, kivéve a járást. A dévényes az első alkalommal rögtön mondta, hogy laza a bokaizülete, ezért nem jár, mert nem tud rajta stabilan állni. 3 kezelés volt mindössze, a gyerek végigüvöltötte, mert olyan mozgásokat erőltetett, amiket a gyerek nem akart, pl. összezárt lábbal gugoltatta, amiből szegény nagyon szabadulni akart + masszírozta. A 3. alkalom után elindult, és meg sem állt többé :) Többet nem kellett mennünk, otthoni feladatokat kaptunk. Ahhoz képest, hogy 18 hónaposan még nem járt, 20 hónaposan már fél órákat gyalogolt, lépcsőn járt, ugrált és futott. Nagyon ajánlom.
2013. márc. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!