Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 2 éjzaka és ma egész...

Babám 2 éjzaka és ma egész délelőtt sír. Hasfájós lehet? Létezik hogy 4 hetesen jön ki rajta? Dokit hívtam, mondta hogy adjak neki SMECTA port. Más is használta ezt?

Figyelt kérdés
30-40grammokat eszik,majdnem óránként eszik,mert valamennyire cicim tudom megnyugtatni,befeszíti magát,sehogy sem jó neki,éjjel már annyira fáradt,hogy már a fáradságtól sír,éjjfélig,fél1-ig fennt van,utána már a sírástól elalszik,ez tényleg hasfájás? Nem lehet hogy más baja van? Nem értem hogy a doki így látatlanban hogy hogy nyugodtan rávágja hogy smectát adjak neki,ha nem javul vigyem le.
2009. szept. 16. 12:13
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem hasfájós lett. az enyém is így kezdte, és 4hósan múlt csak el. próbálkozz mindennel ami elérhető, tornáztasd, ringasd, figyeld meg mit eszel, mi után panaszkodik jobban. ha azonban bármi kételyed van, vidd orvoshoz, nehogy mégis betegség legyen a háttérben. mi próbáltuk a teákat, homeos görcsoldókat is, de a legjobban a hason ringatás jött be, ráfektettem a karomra és ringattam egy kimerítőbb torna után. ami még enyhítette egy picit, hogy szopi elején egy 20-30ml tejet lefejtem és azt nem kapta meg, hanem fagyasztottam. csak a "sűrűbb" kevésbbé édes tejcsit ette.

remélem ő gyorsabban túl lesz rajta!

2009. szept. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!