Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pép létezik, ami nem...

Milyen pép létezik, ami nem tejalapú? Vagy mit adhatnék neki uzsonnára? Délelőtt gyümi, délben ebéd, de nem tudom mit egyen délután?

Figyelt kérdés
tejfehérje érzékeny.
2010. márc. 19. 11:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A Sinlac nem tejalapú, azt adhatod magában vagy akár gyümölccsel, zöldséggel keverve is.
2010. márc. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sinlacra gondoltam én is. Amúgy milyen idős, mert ha már nagyobb, akkor kaphat felnőttes kajákat is: kenyér, keksz, buláta, bioköles.
2010. márc. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

hat hónapos múlt, eszünk már sok gyümölcsöt, zöldséget. meg most vezettük be a husit, de mintha nem lenne már neki elég az anyatej. szopizik, és szerintem a tejem sem kevés neki, de mégis mindig mintha éhes lenne.ezért gondoltam, hogy adok neki délután valami tartalmasabbat, mint az anyatej.

gluténos dolgokat még nem ettünk, azt is most szeretném elkezdeni, csak még nem tudom, hogy álljak neki... :-)

2010. márc. 19. 11:56
 4/12 anonim ***** válasza:

Sinlac

Humana grízpép és almapép:

[link]

[link]


Milupa 7 gabonás pép:

[link]


Kölespép (DM-es)

2010. márc. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sinlac a tuti nyerő. Doki felírja receptre, ha tejérzékeny.
2010. márc. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi milupa Som tápszert vagy pépet adunk a kislányunknak mert ő is tejfehérje érzékeny. Olcsóbb mint a Sinlac. De ugyanolyan jó, doki írja fel.
2010. márc. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy offolok:

Ez számomra érthetetlen.Az én babám is tejallergiás.A múltkor megkérdeztem a gasztroenteorológust, hogy adhatok-e a babának Sinlac-ot.Azt mondta, csak 6 hónapos koráig.Hát akkor már csak két hét volt, mire betöltötte a 6. hónapot.Akkor meg arra gondoltam, hogy már minek vegyek.Miért mondhatta?

Én már kivagyok, mert éjszakánként még mindig 3 óránként eszik.

2010. márc. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, az én kisfiam fél 3-kor ébred először, és utána ő is 3 óránként eszik. nekünk nem volt konkrét vizsgálat, de nagyon csúnya ekcémás volt a bőre, és mikor abbahagytam a tej fogyasztását, azóta elmúlt, innen gondolom, hogy az. ill. ha eszem valami tejterméket, akkor rögtön visszajön a kiütés. nektek kimutatta orvos? milyen vizsgálat volt?
2010. márc. 19. 13:55
 9/12 anonim ***** válasza:

Véres volt a széklete.De annyira, hogy kórházban voltunk több, mint egy hétig.Ott derítették ki.Volt uh., röntgen, vérvizsgálatok.Kizárásos alapon állapították meg 5 hónappal ezelőtt.

Az én babám folyamatosan eszik 3 óránként:(, pedig már kiváltottuk a tízórait, és az ebédet.Azt hittem, utána jobb lesz.Talán az uzsi után...

2010. márc. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem értem ezt a 6 hónapos dolgot. Egy ismerősöm kislánya most lesz 4 éves, és még mindig imádja a Sinlacot. Mivel elég rossz evő, adnak is neki, mert ezt legalább eszi.

Nem hiszem, hogy gond lenne, ha 6 hónapos kora után is enné.

2010. márc. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!