Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 honapos szopos babat itthonh...

4 honapos szopos babat itthonhagyhatom? Csak akkor nyugszik meg, ha szopizik.

Figyelt kérdés

2013. márc. 18. 21:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Lefejt tej van boven,de ha elveszit a latokorebol sir,meg kell neki a kozelseg,h lassa ott vagyok.Elso gyerek nem tudom hogy csinaljam.Olyan helyre kell menjek,ahova nem celszeru vinni.
2013. márc. 18. 21:17
 2/7 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy hova kell menned? Hátha mégis van olyan megoldás, amivel veled mehetne:).

Ha semmiképp nem tudd vinni, akkor a "nagy nap" előtt mindenképp próbáld ki, hogy megeszi/issza- e a lefejt tejet(van baba, aki nem hajlandó, csak ciciből táplálkozni).

Illetve azt érdemes véggondolni, hogy az megoldható- e, hogy ha másra is bízod, a közeledben legyenek(persze ez függ attól, hogy milyen az idő, milyen hosszú az elintéznivalód...).

És, ha mással lesz, akkor addig is minél többet legyetek együtt a bébicsősszel, a te jelenlétedben találkozhzon vele minél többet, hogy addigra összebarátkozzanak:).

2013. márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csaladbol valo a bebicsosz,tortenetesen egy nagyi.Ruhaprobara kellene menni,eskuvo kapcsan,ill ruhat valasztani. Oda vajon vigyem,s ha igen hogy etessem?
2013. márc. 18. 21:30
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy nem a nagyi a legmegfelelobb dada,kulonbozo okok miatt sajnos,de nem akarom megbantani
2013. márc. 18. 21:33
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Megint én:). Te próbálsz ruhát:)?

Nem tudom. Én szerintem vinném(bár én az egyetem TO- jától kezdve az APEHon keresztül MÁK- ig mindenhova vittem kendőben).

Azt nem lehet, hogy vidd magaddal őt és a nagyit is? Ha elég nagy a hely, elfértek, lát téged, mégis "szabadon" lehetsz, vagy ha unja a banánt, akkor elmennek sétálni a mamával, de ha sírna vigasztalhatatlanul, akkor a közelben lennél.

HOgyan etesd? Ahogy a legegyszerűbb:). Ciciből, vigyél egy nagyobb sálat, kendőt, ami mögé elbújhattok, de az is simán lehet, hogy ha rákérdezel előre, hogy szoptatott babával tudnak- e helyet adni egy irodában, próbafülkében, akkor simán megoldható az elvonulás is:). Vagy vidd üvegben a lefet tejet, csak itt jön, amit fentebb is írtam, hogy előtte próbáld ki, egyáltalán opció- e ez:).

2013. márc. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kerria ***** válasza:
64%

Egy ruha szalonban van próbafülke, tehát ha nem látványosan akarsz szoptatni, arra szerintem van lehetőség.


Én is inkább azt tanácsolnám vidd magaddal gyerkőcöt és a nagyit is. Kedvenc játékokkal :)


A ruhaválasztás, próba elhúzódhat, és ha Nagyi nem bír vele, a baba meg csak sír, akkor a jelen esetben kikészül a Nagyi, a baba, Neked pedig (szerintem, bár nem ismerlek, magamból indulok ki) utána lesz lelkiismeret furdalásod.

2013. márc. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Én is így voltam, senki mással, még az apukájával sem volt el huzamosabb ideig a baba, hiába volt lefejt tej, egy idő után ha nem látott, csillapíthatatlanul sírt, egyre inkább belepörgött, semmivel sem lehetett megnyugtatni. Ilyenkor utánamtelefonáltak, én meg rohantam haza. (Pedig napközben egyáltalán nem tűnt anyásnak, sokszor az apukájával jobban elvolt mint velem...De ezekszerint csak akkor ha látta, hogy én is otthon vagyok.) Kb.fél éves koráig fél óránál tovább nem nagyon hagytam másra. Aztán megszokta a nagyit (nagyon sokat volt nálunk) és vele már elvolt 3 órát is. 10 hónapos korától (ekkor hagyta abba a szopizást is)időnként 4-6 órára el kellett mennem és nem volt gond. De a mi nagyink nagyon ügyes, igazi segítség.
2013. márc. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!