Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsis kérdés?

Babakocsis kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most jelenleg egy bergon babakocsink van és ezt szeretném sport kocsira váltani. Ma délután megyünk megnézni egy graco de luxe régebbi változatát használtan jó áron. A kérdés az, hogy ez jó lesz-e sport kocsinak. Falun lakunk családi házban nem kell nagyon emelgetnem.

Kisfiam most lesz 8 hónapos és elég termetes gyerek, ezért nem akarok mini kocsit.


2013. márc. 19. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:

A két kocsi között külömbség nincsen. ez a graco is egy nagy kombi kocsi, szerintem ha bergon nem jó mert nagy és nehéz akkor ugyan ez lesz a graco val is.


szerintem még ne cseréld le. habár nekünk egy britax b-mobile van könnyü kocsinak az mindenhol elmegy, de ennek az ára nehéz. de az tényleg kiskocsi. ez amit betettél ugyan az a kategoria mindegyik.

2013. márc. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt Gracom, nagyon nehéz kocsi= Bergon, ne vedd meg már ennyi idős gyermeknek, ugyan az!
2013. márc. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Nem a súlya a nagy lényeg, csak kényelmes legyen a babának meg nekem is.

Most vettem sajnos egy neonato piuma spot kocsit pár évvel ezelőtti változat, de nagyon pici a fekvőfelülete és a kisfiamnak nem jó.

Nektek milyen volt, van? Tudnátok ajánlani egy sport kocsit ami nem túl drága és nem minike.

2013. márc. 19. 14:26
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Megvettem végül a kocsit, mert sokkal könnyebb mint a bergon ami most van. És a manó is elfér benne.

2013. márc. 19. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!