Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A bölcsibe mivel viszed a...

A bölcsibe mivel viszed a babakocsis korú babádat?

Figyelt kérdés
Hülye kérdés, de aki dolgozni megy, és mondjuk 1-1,5 éves gyereke van, az hova rakja utána a babakocsit? Lehet, hogy bölcsis lesz a lányom, nem egészem 1,5 évesen, ráadásul télen. Gyalog messze lesz neki a bölcsi, ráadásul közben a tesót is vinni kell oviba. Más hogyan oldja meg?
2012. szept. 22. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
babakocsi vagy bicikli
2012. szept. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Esernyő alakban kicsire csukható babakocsit ajánlok, amit szerintem, ha megkéred, nyugodtan otthagyhatsz az öltözőben.
2012. szept. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk simán ott lehet hagyni az előtérben. Mondjuk minket nem érint, de több babakocsi szokott ott lenni.
2012. szept. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ezek szerint ott lehet valahol hagyni a babakocsit :D Mert nem hiszem, hogy a férjem szívesen menne egy üres babakocsival dolgozni :) Na meg ráadásul ő vinné és én hoznám el - ha egyáltalán lesz valami a munkából, még csak kérdőjeles az egész...
2012. szept. 22. 17:42
 5/8 anonim ***** válasza:
a bölcsikben van babakocsitároló! nálunk külön helyiség volt erre
2012. szept. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Általában van a bölcsikben tároló a babakocsik számára.
2012. szept. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Kisfiam 16 hónaposan kezdte a bölcsit,most szeptemberben,vagy babakocsival megy Apával vagy én viszem kocsival,ha épp szabadnapom van,és érte én megyek mindig kocsival.Nálunk ott lehet hagyni a babkocsi,ami esernyőre csukható sportbabakocsi.
2012. szept. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. szept. 23. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!