Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsis kérdés. Milyet vegyek?

Babakocsis kérdés. Milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Ilyen babakocsim van.Utáloooom!!!Rossza választás volt.Le szeretném cserélni.10 hónapos a babám.Milyet vegyek ami nem ilyen nagy ,nehéz...Amit most télen is használhatok(lábzsákos ,téliesíthető),és ha jobb idő lesz nem kell lecserélnem.Lapra vagy esernyőre csukva nem foglal sok helyet,mert kicsi a csomagtartónk.Köszike!:))
2012. dec. 30. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekünk PC 685 típusú kocsink van, én imádom. Ez az 5. babakocsink, de nekem ez az igazi. Jól téliesíthető, fél kézzel irányítható, egy helyben fordul. Stabil, bár nem ez a legkönnyebb típus, a súlya 10 kg.

Sok függ attól, hogy mik az elvárásaid, merre laktok. Mi panelban lakunk, sokat utazunk autóval, és BKV- val is, és van egy nagyobb tesó is. Nekünk ez az ideális típus.

2012. dec. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi már nyáron , lecseréltük a Raf-pol babakocsinkat , ekkor volt 5 hónaposa a béby! Most 10 hónapos nagyon szeretjük a babakocsit , a kocsiba kishelyen elfér , van hozzá lábzsák is . Mi az Espiro Magic 4 melet voksoltunk , nagyon jó babakocsi . Nekem amíg így interneten néztem a kerekei kicsinek tűntek , de attól függetlenül nagyon jók e beváltak. A lányom nagyokat alszik benne , hóba is eltudom tolni nem jelent akadályt . Nyáron voltunk Krétán homokba toltam , macska köves uton ott elment . Göcsörtös rosz úton is átmegy . Ajánlani tudom csak . A barátnőm Quinny Zapp Xtra vett , de azt mondta , hogy szörnyű én is láttam , együtt mentünk sétálni , aztán mindenhol megakadt , a gyerek lábai égnek áltak benne , sokszor majdnem felburult olyan könnyű , mivel pakolt rá így 2 hónapon belül es is adta!

[link]

2012. dec. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hauck Malibu
2012. dec. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem írtad pontosan,hogy most milyen babkocsid van,de nekünk ez vált be a legjobban.Nem olcsó,de megéri az árát.

[link]

2012. dec. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]

Itt a kegyetlen jármű:))

Mentek a zöld tappancsok a válaszokért,köszönöm a linkeket.Igazából olcsóbbra gondoltam.Lehet szétnézek ,hogy használtan mennyibe karülnek.Mindegyik tetszik egyébként.Kertes házban lakunk,de sokat szoktam a városba sétálni.Csak olyan nehéz ki-be pakolni az autóba.Jómagam 50 kilójával elég nehéz.A babám is 10 kiló és elég hosszú.Szóval nézegetem én ,persze mindig a drágábbak tetszenek legjobban.Inkább újat szeretnék,de kb.20 ezret gondoltam maximum.Esetleg valakinek bevált-e valamelyik fajta az olcsóbb kategóriából?Vagy inkább vegyek használt minőségit?Nah,ez nem lesz egyszerű azt hiszem :SS

2012. dec. 30. 21:58
 6/7 anonim ***** válasza:

A Malibus vagyok. :)

Nekünk is ilyen nagy, batár kocsink volt/van. Alig vártam, hogy lecseréljük egy normális sportra. Akkor vettük a Hauckot. Ezt nagyon szeretem, könnyű kocsi, és akár 1 kézzel is könnyen irányítható.

Most nézegetem ismét az újszülötteknek való kocsikat, de már inkább a használt - márkás, mint az új - olcsóbb állásponton vagyok.

2012. dec. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi "Malibus" :) Igen én is ezen az állásponton maradok azt hiszem!!:)
2012. dec. 30. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!