Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismeritek a Milly Mally Venus...

Ismeritek a Milly Mally Venus és a Milly Mally Rider sportkocsikat? Mik a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2013. márc. 19. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekünk van Milly Malli-nk, a türkiz kék. Nagyon szerettem (már kinőtte a fiam) mert ha sétálni akart, vagy buszra, vonatra szálltunk, fél pillanat alatt összecsuktam, és vállra vettem. Amikor megvettük kicsit féltem tőle, hogy olyan kis gyengének néz ki (az előző babakocsinkhoz képest), de meglepően strapabíró. A második gyereket is kiszolgálja majd.

Ami kényelmetlen kicsit, hogy az összecsukásnál a kartámaszt le kell venni, és külön kell hozni (táskában pl.) és hogy nem bevásárlásra találták ki, azaz sok súlyt nem bír el, de mi nem is arra használtuk amúgy. Az ülő része csak egy fokozatban dönthető, nem igazán tudott benne aludni a fiam. Viszont nagyon könnyen irányítható, nem inog, kis helyen elfér, könnyű, vállra akasztható.

2013. márc. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk Joker típusunk van. Nagyon jó. Könnyű, viszonylag egyszerű összecsukni. Az a miénknél is gond, amit az 1. válaszoló írt, hogy a kartámaszt le kell szedni és azt egy kicsit nehezen jön le. De egyébként jó babakocsi.
2013. márc. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!