Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, mi a tapasztalatotok...

Anyukák, mi a tapasztalatotok a Mirena spirálról szoptatás mellett, amikor még nincs menses?

Figyelt kérdés
Ilyenkor a spirál sem okoz vérzést?
2013. febr. 10. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Tavaly júliusban kellett levetetnem a Mirenát, mert méhgyulladást okozott. Alig 1 évet volt fent. Amúgy 6 hónapig egyfolytában pecsételő vérzésem volt tőle. 6 hetes kontrollon tették fel, 60.000 Ft volt felrakással együtt, pénzkidobás volt. Jól gondold meg ezt a spirál kérdést.
2013. febr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erősen gondolkodom, hogy mi legyen. Nem olcsó és nem igazán tetszik ez a pecsételő vérezgetés, pláne nálad még méhgyulladást is okozott, viszont sok jót is hallani róla...
2013. febr. 10. 18:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor megér egy próbát, ha van rá pénzed. Amúgy van rá fél év garancia, de azt nem tudom, hogy hogyan és mennyi pénzt kapsz vissza. A fél év pecsételés teljesen természetes a Mirenánál. Ez a leírásában is benne van. Ja, most jut eszembe, hogy a férjem pénisze tiszta seb volt, mert karcolta neki. Azt hittük, hogy még valami belső varrat irritálja, de a doki is mondta, hogy a szál piszkálta. Le lehetett volna vágni, de akkor már csak műtéti úton, altatásban lehetett volna levenni. De akinek bevált, az nagyon dicséri. Fél év után teljesen elmúlt a vérzés, a menszesz napi egy nap pecsételés volt. Szoptatni rendesen tudtam. Magától hagyta abba a lányom 10 hónaposan. Tejelválasztást nem befolyásolta, a Mirena a legbiztosabb fogamzásgátló a piacon.
2013. febr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azaz a menszesz egy napig tartó pecsételő vérzés volt.
2013. febr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem szoptatás alatt rakattam fel. Elég sokáig maszatoltam, majdnem 1 évig. De most már minden happy, már nincs menzeszem, havonta pár nap bejelentkezik olyan halvány barnaféle pár csepp ennyi. Én nem bántam meg.
2013. febr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!