Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes pólyára beruházni?...

Érdemes pólyára beruházni? Láttam egy kókuszpólyát 3000 ft-ért.

Figyelt kérdés
Nem tudom megvegyem-e,első baba lesz.
2013. márc. 20. 13:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mikori babád lesz?

Nyárra nem nagyon vennék, a dög melegre, viszont nekem októberi babám volt, aki iszonyatosan sírós volt. Neki kifejezetten jól jött a kókuszpólya, mert ahogy becsomagoltam, megnyugodott. Plisz így a rokonok is könnyebben tudták őt megfogni.

Nem használtuk sokáig, de akkor jól jött. Mi amúgy keményen 1500 Ft-ért vettük, újonnan. Érdemes jobban szétnézni, hátha.

2013. márc. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos infót! Júniusra várjuk.
2013. márc. 20. 13:41
 3/16 anonim ***** válasza:
Én babám augusztus elejen szuletett,egyszer sem volt polyába. Most aprilisi lessz , talán jobban ki fogom tudni hasznáni :) Attol fug mikor szuletik a baba. Amásik dolog meg az ,hogy már amugysem mindenki rakja polyába, de valaki még nyáron is abba rakja...szoval jo kérdés :D
2013. márc. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mi csak kölcsön kaptunk pólyát, mert 2. gyerkőc, és hogy a nagy meg tudja fogni. Nyári baba, egyszer tettük bele, amikor pont hűvösebb volt. Mikor már nagyobb lett, és hidegebb, már nem tudtam, feleslegesnek tartottam bele tenni. Szerintem nyárra nem érdemes. Belesül.
2013. márc. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem vettem pólyát, inkább puha, de vékonyabb plédbe csavartam úgy, mintha pólyában lenne:)
2013. márc. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Sem a decemberi, sem az áprilisi gyerekem nem volt pólyában.
2013. márc. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Felesleges nyárra!

1 hónap alatt kinövi!

Inkább egy szép pléd, abba is ugyan úgy be tudod rakni, és azt 2-3 évig tudod használni!

2013. márc. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2013. márc. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább egy vékonyabb 62-es hálózsákot.
2013. márc. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk a gyerekorvosok nagyon ellenezték, nem jó egy csecsemőnek.
2013. márc. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!