Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miből iszik 1 évesetek?

Miből iszik 1 évesetek?

Figyelt kérdés
Iszik már önállóan a kulacsából? Esetleg a pohárból is? Hogy tanítjátok egyedül inni? Mi még nem vagyunk 1 évesek , de sokszor nem jön rá, mi a helyes dőlésszög, hiába mutatom:))
2013. márc. 20. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szelepes pohárból, cumisüvegből, Jana babys flakonból és műanyag csőrösből szokott inni (nem egyszerre :D), ezekből tud egyedül. Sokszor megmutattuk, hogy hogyan tartsa, és mi is ittunk belőlük, hogy lássa is. Aztán egyszer csak ráérzett :)
2013. márc. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Már régóta tudja fogni az itatót (5hós kora óta), az elején ha adtam megfogta rendesen aztán úgy 10hósan belustult, mert ha én adom, nem fogja meg, de ha ő veszi le az asztalról, akkor iszik rendesen. A dőlésszögre majd ő maga rájön... Lányom még most is van, h nem dönti meg rendesen... Most múlt 1 éves, csőrös pohárból, tomee tippe-s itatóból (poharas, nem csőrös) és rendes pohárból is tud inni... Rendes pohárból egyedül nem megy, csak, ha én fogom, és óvatosan kell, mert könnyen a nyakba megy, ha hebrencskedik! :) Mostanában akarom majd a szívószálast is kipróbálni! Nyugalom menni fog az nemsokára!
2013. márc. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Evés mellé pohárból ivott, napközben csőrös poharaztunk, hogy ne locsolgassa szét.

A pohárból ivást úgy 10 hónapos korától gyakaroltuk, fürdés közben. A csőrösből először (7hósan adtam neki) kivettem a szelepetm hogy rájöjjön, egyáltalán mi az, aztán amikor szépen ivott, visszaraktam a szelepet

2013. márc. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én lányom 1 éves, csőrös pohárból iszik egyedül, a tápszernél már nem megy ilyen könnyen, azt akkor fogja ha kedve tartja :).
2013. márc. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Pohárból itatom 3 hónapos kora óta, de még nem iszik egyedül. Ha úton vagyunk csőrös Janából itatom.
2013. márc. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Cumisuvegbol vagy szelepes itatòbòl
2013. márc. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!