Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valami bajom van, vagy mindenk...

Valami bajom van, vagy mindenki ilyen?

Figyelt kérdés

Néha már nem tudom elviselni amikor sir a babám!Én is sirva fakadok,mert nem tudom hogy miért!Ez mi?

Megetetem,átpelusozom és akkor is sir...Engem meg már néha kikészit!Vannak pillanatok amikor ugy érzem hogy nem birom már tovább!Mitől van ez?


2013. márc. 21. 10:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Fáradság, monotonitás. Úgy érzed, hogy te mindent megteszel ezért a pici babáért és "ez a hála érte". Nálam is van ilyen néha, nagyon gyorsan felhúzom magam apróságokon, ebből látom, hogy nem vagyok a régi :)

6 hós baba anyukája

2013. márc. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem is néha kikészít idegileg.

Konkrétan idegesít!

Nem az, mikor fáj a hasa, vagy fáradt és azért sír.

Hanem mikor nem tudok nemhogy a szobából kimenni, hanem már akkor is elkezdi a hisztis sírást, ha a szobán belül a látóteréből kikerülök.


Egyedül vagyok vele, néha jól esne kis magányos nyugalom, de nap 24 órás szolgálatban vagyok, ami persze, hogy idegileg kikészít.

Aranyos a kisbabahang, de a hisztis rinyálást gyűlölöm!

2013. márc. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A tehetetlenség dühít. Ennyi. Én is sírtam, többször. Pocakja nem fáj? Vedd fel, ringasd, érezze, hogy ott vagy. Szüksége van rád.
2013. márc. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül ezzel.Az én lányom is kb 6 hónapos és engem is kikészit néha elég szakszerüen!Nem szeretem amikor hisztizik,mert nem lát!Eddig olyan aranyos baba volt,de kb 1 hónapja ez megy és néha tényleg elegem van az egészből
2013. márc. 21. 10:37
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem féj a pocija,hanem direkt látom rajta hogy hisztizik!!!
2013. márc. 21. 10:37
 6/17 anonim ***** válasza:
42%

Egy fél éves kisbabának nincs még olyan fejlett agya, hogy hisztizzen. A hiszti feltételezi, hogy a gyermek manipulálni akarja a szülőt, erre ő még nem képes.


Kezdj magaddal kérdező valamit, mert miattad sír a gyermeked!

2013. márc. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát ne is haragudj,de szerintem az hiszti hogy ha lát akkor nevet meg gagyog,amikor elmegyek onnan ahol van akkor meg ordit,dobálja magát,hevesen rugdalozik.Szerintem ez hiszti kezd lenni...Miért sirna miattam ha eddig nem sirt miattam????
2013. márc. 21. 10:48
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
az enyémnek a legújabb szokása, hogy a reggeli evés után csak a kezemben hajlandó elaludni. egész nap a kezemben akar lenni. az apjánál meg a nagyinál elvan egész addig, amíg meg nem lát engem vagy meg nem hallja a hangom. akkor sír, hogy elvegyem. kezdek kiborulni. nem tudom, mit tehetnék.. semmit se tudok csinálni, ha ébren van
2013. márc. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Lassan kezdődik a szeparációs szorongás. Most már egyértelműen felismer és igényli, hogy mellette legyél! Ha nem lát azt hiszi, hogy nem is vagy és ez félelemmel tölti el.. ezért sír! Nálam ez 2 napja kezdődött, hogy amint elmegyek mellőle sírni kezd...pedig idáig az én fiam is szépen eljátszott önállóan 30-40-50 perceket simán!

Ez nem hiszti, hanem félelem, hogy nem vagy mellette (márpedig ő úgy gondolja, hogy egyek vagytok, így még szép hogy megijed, fél ha nem lát). Ez most egy ilyen időszak lesz, aztán jön megint a felfedezések kora, amikor letojik majd minket :)

2013. márc. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
És ez az idöszak meddig tart majd????
2013. márc. 21. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!