Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elegem van! Miért gondolja...

Elegem van! Miért gondolja mindenki, hogy nekem semmi gondom-bajom, de nekem bezzeg lehet panaszkodni?

Figyelt kérdés
Van két kisgyerekem! Tény, nem vagyok panaszkodós fajta. Viszont rengeteg bajunk van. Sajnos egészség. És egyszer lehet, nekünk is segítséget kell egyszer kérni. De amíg bírjuk csináljuk. Viszont lehet most rossz embernek tartatok, de belefáradtam , hogy mindenki, vagyis az az 5 ember körülöttem akik állítólag barátok, csak a bajaikkal keresnek fel! De hogy mi hogy vagyunk az nem kérdés! Hazajöttünk a kórházból, jólesett volna elpanaszkodni, erre engem hívtak panasszal és még meg sem kérdezték velünk, a gyerekekkel mi van. Már fáj, csak sírhatnékom van.
2012. nov. 24. 18:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem mond meg nekik vagy ha annyira nem fontosak ne beszélsz ilyen tapintatlan és nemtörödöm emberekkel.
2012. nov. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ők a közeli "barátok"
2012. nov. 24. 18:30
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ideje lenne igazi barátokat keresned mert , hogy ők nem azok az biztos.
2012. nov. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Hát az iylet még csak havernak se hívnám nem hogy közeli barátnak. Hát ez elég rosszul eshet akkor neked. Szerintem hanyagold őket hátha észbekapnak.
2012. nov. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ilyenkor már nehéz új barátokat szerezni.

Velem van a baj, egyszerűen aki hozzám fordul a gondjával, mintha muszáj lenne segítenem, ezt érzem. De utána hihetetlenül megterheli a lelkemet. Mert nekem is szügségem lenne egy külső személyre aki őszintén megpróbálna, hacsak szavakkal is, segíteni. :(

2012. nov. 24. 18:38
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez ismerős, amikor éppen kerekesszékbe kerültem, még nekem kellett lelki támaszt adni egy olyan problémában, hogy a pasiját nem fogadja el a családja.

Szerintem inkább semmilyen barát ne legyen átmenetileg, mint ilyen. Az kisebb fájdalom, minthogy mindig bánt a viselkedésével, és azzal csak rosszabb lesz Neked.

Kitartást!

2012. nov. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Húú, akkor érted miről beszélek. Autóbalesetünk volt, kórházban a két gyerek és én is. jön a telefon barátnő. Örülök, végre elmesélhetem. Erre nekiáll panaszkodni, mert összeveszett a férjivel.

Bár amikor szültem ugyanez volt. Segítsek. Adjak pár jó tanácsot. Megbolondulok, úgy fáj.

2012. nov. 24. 18:45
 8/13 anonim ***** válasza:

Juj, ne már. Ez komoly? Semmi hogy vagytok, vagy hogy bírjátok lelkileg? Ez nagyon szánalmas. Szerintem beszélj vele, hogy ez így nem barátság. Mi is megbeszéltük, hogy eltávolodtunk egymástól, és csak fájdalmat okozunk ezzel, hogy úgy csinálunk, mintha barátok lennénk.

Gyógyulást kívánok Neked is, meg a gyerekeknek is!

2012. nov. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És mi lett utána? Megszakadt a kapcsolat vagy erősödött?
2012. nov. 24. 18:49
 10/13 anonim ***** válasza:
Megszakadt, facebookon ismerősök vagyunk, 1-2 lájk megy ide-oda, meg köszöntés szülinapra. Kb. ennyi. De jobb így, Ő is azokkal barátkozik, akikkel szeret, és én is.
2012. nov. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!