Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak,3,5 hónapos...

Mit csináljak,3,5 hónapos babám 3 napja nem kakilt?

Figyelt kérdés
Csak anyatejes,ez a 4.nap és még mindig semmi!Nem kínlódik,de mégis mit tudnék tenni?
2013. márc. 21. 12:49
 1/7 frászkarikaborsó ***** válasza:
Ha nem kínlódik akkor semmit, anyatejeseknél az 1 hét is normális, ez azt jelzi hogy jól hasznosítja a szervezete az anyatejet.
2013. márc. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jégtánc ***** válasza:
Teljesen normális.Jól hasznosítja az anyatejet.Ha nem fáj a pocakja,akkor nem kell semmit sem csinálni.Anyatejes babáknál a napi 5-6 és a heti 1 is normális.
2013. márc. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egy kicsit megmaszirozhazod a pocakjat, neten talalsz kepeket, hogy hogyan kell, de ez teljesen rendben van, akar egy hetig is kepesek magukban tartani :)
2013. márc. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

masszírozás megy minden nap,de semmi...

sőt még szélcsövet is használtam neki, de az sem hozott eredményt.

A védőnő mondta hogy egyek paradicsom levest,gondolom mert az hajtós,de eszek én olyanokat amik engem meghajtanak,nála viszont nincs látszata!

2013. márc. 21. 13:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Okos a védőnőd.


Jól írták előttem, ha nem kínlódik, nincs gáz, mert a szervezete az összes tejet hasznosítja!

2013. márc. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én babámnak egyszer 2 hétig nem volt széklete.Nem kínlódott,nem fájt semmije.Azóta tudom,hogy eddig nem szabad várni.Nála végül a egy fél glicerines kúp csodát tett,no meg 3 pelust tele.De 4 nap az még normális.Nekem is azt mondta az orvos,hogy 5-6 nap után cselekedni kell.:)
2013. márc. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Glicerines kúp segít. És nehogy hagyd szenvedni egy hétig! Semmiképpen nem normális ha 1 hétig nincs széklete. És a langyos vizes hasborogatas, fél licerines kúp és egy kis torna segít.
2013. márc. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!