Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kel fel 12 hetesem...

Miért kel fel 12 hetesem egyre többször éjszaka?

Figyelt kérdés
addig 2szer kelt,de most másfél óránként ébred 3 napja.enni alig eszik ilyenkor.pocakja nem fáj.eszik picit majd alszik vissza?de ha nem éhes minek kel?elég kiborító,már fáradt vagyok nagyon.
2012. dec. 11. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs túl hideg vagy meleg a szobájában?
2012. dec. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
23-24 fok van.eddig is ennyi volt.nemhiszem hogy ez lenne a baja.
2012. dec. 11. 14:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem elég fáradt? A napközbeni alvások nem változtak? Lehet, hogy nappal jobban kipiheni magát és éjjel már nem kell akkorát aludnia :)
2012. dec. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Veletek van egy szobában, vagy külön? Mert a nagyobbik lányommal voltam éppen így, ahogyan leírtad. Kb ennyi idős is volt akkor. Külön szobában volt, de ott aludtam vele. Mikor elmeséltem a védőnőnek, hogy mi történik, azt tanácsolta, költözzek vissza a helyemre. Azért, mert így nem hallom meg minden rezdülését, viszont ha sír mert komolyabb gondja van, arra úgyis felébredek. Mivel minden moccanására, nyöszörgésre reagáltam, így nagyon fáradt voltam már a végén. Visszaköltöztem a párom mellé, attól a naptól kezdve 1-2x keltem hozzá megint.

Lehet, hogy csak felébred, de ha nem csinálsz vele semmit vissza is alszik magától. Egy kis nyöszörgésre ne vedd ki, csak akkor ha már sír. A pici lányom 13 hetes, ő még velünk alszik, mert nincs több szobánk és a 2,5 évesemhez nem akarom rakni még, de ha csak nyöszörög, nem megyek hozzá. Forgolódik kicsit, cuppog a cumin vagy az öklén aztán elalszik megint.

2012. dec. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.egy szobában vagyunk,mert van egy 21 hónaposom is.neki van külön szoba.nem szoktuk amugy minden mukra felvenni,szóval tuti nem az a gond.mikor már rendesen rákezd akkor vesszük fel.akkor pár percig cicizik majd alszik vissza.az mikor 1koe felkel akkor keveset eszik,és azt meg is értem miért kel fel 2 óra mulva.de akkor teli eszi magát de ujra kel 1.5 óra mulva. eddig 2ig is aludt meg utánna is 3 ótát.a napali alvása sem változott.délelőtt alszik 2 órát,majd fent van majd délután is 1-2 órát.kb 4 órától meg fent van 9ig.max 10 percet alszik közben.nem tudom mi lehet.
2012. dec. 11. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!