Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik kb.1-2 évvel ezelőtt...

Akik kb.1-2 évvel ezelőtt irtak ki kérdést arra vonatkozólag, hogy éjszaka többször ébredt a babájuk, azok irnának, ha kiderült azóta, hogy mi volt az oka, mi segitett ill. mennyi idős korban aludták át az éjszakákat?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam 15 hós kora után aludta át az éjszakákat, miután kijött mind a 4 szemfoga.

A hasfájást tkp megúsztuk, de a fogzással baromi sokat szenvedett szegénykém, a csúcs az volt, amikor hajnal 2-5-ig üvöltött, semmi de semmi nem használt, csak akkor aludt el, amikor felöltöztettük, kinyitottuk az ablakot és kapott egy adag Panadolt.

Most 2,5 éves, akkor ébred csak fel, ha beteg.

2012. jún. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A helyzet sokban javult, mára 2,5éves heti 3-4 x átalussza az éjszakát, a többi éjjel 1-2x kel fel este 8és reggel 6 között. Az volt a baja, hogy éhes maradt kicsinek (9hónaposan), és ezért éjjelente 3-4x ébredt. Esti anyatejet lecseréltem tápra és jól eltelítette. Egy jó időre úgy tünt megoldódik a dolog. Most, azért ébred, mert mesét akar nézni, vagy szintén tejet kér. Valószínű ezeken a napokon a délutáni alvás kitolódik, vagy hosszabb, ill. ha valami különös, izgalmas történik vele nap közben(pl. jön hozzánk valaki).
2012. jún. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még irjatok! Az én lányom 16 hónapos és 6-8szor ébred még mindig- semmi javulás. Türelmes vagyok, de már szeretném udni, mikor lesz jobb!
2012. jún. 15. 22:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Mióta teljesen elválasztottam a fiamat, azóta jobban alszik, kevesebbszer kel (8-10 helyett 1-2 alkalommal).
2012. jún. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

20 hónapos volt, amikor elválasztottam. Egy hétre rá átaludta, és ha nincs betegség, vagy valami különleges, akkor azóta is.

Előtte átlag 2-10x ébredt, és csak cicin aludt vissza. Igaz, az csak pár perc volt neki, de én kikészültem már...

Most 3 lesz, azóta is minden ok.


Most hugica gondoskodik utánpótlásról. :D

2012. jún. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én hiányoztam neki. mióta mellettem van a kiságya, azóta alszik, mint a bunda.
2012. jún. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szoptatás végégig számtalanszor kelt mindkét gyerekem. Amikor áttértem a tejitalra, másnaptól végig aludták az éjszakát.

3,5 éves és 16hós gyerekek anyukája

2012. jún. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!