Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek a pépes Sinlac-ba...

Mit tegyek a pépes Sinlac-ba este hogy darabos legyen és megegye?

Figyelt kérdés
Kisfiam 9 és fél hónapos már kapott kiflicsücsköt, reszelt gyümölcsöt, kekszet, darabos főzeléket. Nagyon tetszik neki, tegnap este már alig evett a pépes Sinlac-ból. Mit tehetek bele hogy darabos legyen? Egyébként 4 foga van.
2009. szept. 17. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Én már nem adnám neki a Sinlacot,hanem valamilyen kiadósabb vacsorát.Szinte már mindent megtud enni a baba.
2009. szept. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz például?
2009. szept. 17. 09:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Darabos gyümölcsöt, akkor olyan,mint a darabos főzelék, amit megeszik szívesen.
2009. szept. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam a gyümölcsre de úgy tudom hogy este már nem szabad gyümölcsöt adni. Nem így van?
2009. szept. 17. 09:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Lefekvés előtt adod neki? Ha igen, akkor tényleg nem a legjobb a gyümi, bár ezt is ki lehetne tapasztalni, lehet, hogy nem lenne vele semmi gond. Ha így van, akkor esetleg a tápszer mellé (nem tudom, hogy iszik-e még, kellene) adj valamilyen szendvicset, vajas kalácsot, kenyeret. A Sinlacot add inkább uzsira, mi is így esszük és akkor nyugodtan tehetsz bele még gyümölcsöt. Mi fél 6 tájban szoktunk uzsizni, szokott gyümölcsöset enni, pl. gyümölcsrizst, semmi baja tőle.
2009. szept. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fejtem neki a tejet és azt kapta cumisüvegből. De már nem eszi meg, se a tápszert. Így minden étkezés kanalazás. Nem tudok mit csinálni, mindig próbálkozom hogy hátha megissza este (már banánnal is próbáltam, az se kellett neki), neki a folyékony már nem étel.
2009. szept. 17. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!