Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor növi ki a dobálós...

Mikor növi ki a dobálós korszakot?

Figyelt kérdés
14hósak vagyunk ,de az agyamra megy,hogy mindent eldobál.Tanítom neki,hogy tegye az asztalra vagy adja a kezembe..akkor megcsinálja de mihelyst elnézek vagy legközelebb mondom neki,már el is hajította.És amikor napjában ezt vagy százszor megcsinálja már tökre idegesítő..mert sokszor a távirányító is így landol és stb..,Hogy tanítsam-szoktassam le róla??
2009. szept. 17. 09:25
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk a telefonomat dobta le majdnem a 2 dik ról.

Na meg amit elér.

Most volt 2 éves.

De észre vettem hogy csak akkor mikor nem az van amit ö akar.

Ilyenkor általában apától kap egyet.

2009. szept. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az én fiam a teraszról dobálja le, amit lát/talál. Alattunk autók parkolnak...gondolhatod. Most 16 hónapos. Szerintem a reakcióm miatt csinálja újból, veszegeti a határait. Próbálom úgy leszoktatni, hogy határozottan rászólok, és behozom a teraszról büntetésből.
2009. szept. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!