Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaúszásra vinném a 7 hós...

Babaúszásra vinném a 7 hós fiamat, de pont abban az időben van, amikor ő aludni szokott. Felejtsük el a babaúszást? Ti hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Ahova mi járunk, ott szombaton 8-12 ig van, választhatsz mikor mész (1 óra hosszúságú egy foglalkozás)

De a kocsiban úgyis elalszik, úgyhogy tök mindegy.

2009. szept. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nálunk szombat reggel 9-kor van, nincs választási lehetőség. Igen, odamenet bealudna az autóban, gondolom ezek után nem díjazná a hideg, klóros vizet :-S

Viszont szeretném, ha ilyen élményben is lenne része.

2009. szept. 17. 10:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 1 éves és ugyanez a helyzet nálunk is. se zenebölcsi,se úszás,semmi. Én úgy vagyok vele,hogy ha majd kimarad a délelőtti alvás,majd akkor járunk ilyen helyekre,de most az alvás a legfontosabb. Ez előbb-utóbb úgy is elmarad és még le bőven időnk úszásra járni.
2009. szept. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

első

Múlt héten voltam először a 6 hónapos lányommal, azt hittem végig ordítani fog.

A víz jó meleg volt, a kisasszony meg sem nyikkant, sőt élvezte.

Eljött velünk a 9 éves testvére is.

Most szombaton nem tudunk menni, mert elutazunk, de már várom a következőt.

2009. szept. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

előző

Az még lemaradt, hogy a fiammal is jártam, szerintem jó dolog.

Legfőképpen amiatt, hogy nem fél(t) soha a víztől, sőt ha víz közelébe került (tenger, duna, medence) nem lehette kirángatni.

Aztán megtanult úszni, most is jár úszásra heti 2x.

2009. szept. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A baba is tud alkalmaznodni, főleg ha már ekkora. Kicsit korábban kelted fel, úszás előtt altatod. Át lehet állítani néhány nap alatt... Én próbálom úgy intézni, hogy minden foglalkozás beleférjen, 10 hós. 7 hós korában kb fél-1 órát "kibírt" még, ha elég érdekes a program, amúgy is elég rugalmas, ha alvásról van szó:-)

Nehogy lemondj ezért az úszásról, IMÁDJA a fiam is, még ha ki is maradt az alvás, végigpacsolja azt a fél órát, azán kidől, mire a kocsihoz érünk.

2009. szept. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, akkor hát szombaton belevágunk! :-)
2009. szept. 18. 09:25
 8/8 A kérdező kommentje:
Kipróbáltuk, nagyon tetszett neki, hazafele a kocsiban bealudt! :-)
2009. szept. 19. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!