Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi almát adhatok egyszerre...

Mennyi almát adhatok egyszerre a 6 hónapos lányomnak?

Figyelt kérdés
A héten kezdtük az alma evést,az almalé nem ízlett neki,de a püré igen,így azt kap. Egy citrom nagyságú almát simán bevág. Nem fáj tőle a hasa és a székletét se fogta meg szerencsére. Úgy látom még enne,mert miután elfogyott ,még nyújtom felé az üres kanalat és nyitja a száját,aztán elkezd kicsit "hisztizni" hogy nincs rajta semmi. Kb 50-60 g-ot evett.
2013. márc. 22. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor próbálj még egy ugyanilyen nagyságu almát. Tehát 2-t adni neki az étkezésnél.

Almaléből ajánlom a Babylove almaleveket! Az én lányom imádta :)

2013. márc. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amennyit kér. Nálunk sosem ment a fokozatos étel bevezetés, a 3. nap már mindenből megevett egy adagot.
2013. márc. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet 2-3 nap után annyit adni neki, amennyit kér. Nekem a lányom házikészítésű almapüréből 50g-nál többet nem evett (HIPP-ből bevágott egy 125g-s üveggel, de ki az aki azt megfizeti rendszeresen), sütőtökből (krumplival keverve persze) viszont 3. nap benyomott 170g-ot, azt imádja.
2013. márc. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!