Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vegyek vizeletmintát a...

Hogyan vegyek vizeletmintát a kisfiamtól?

Figyelt kérdés

Eddig semmi gond nem volt a zacskós megoldással, de most hogy fél éves már, nagyon sokat mozog, és mindig kifolyik a zacskóból. Ma már 3-at elhasználtunk, de egyikben sem maradt semmi. A zuhanyengedős, vízcsorgatós módszer sem jött be!

Ötletek???


2009. szept. 17. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
szia! nekem 10 hós a kisfiam, tegnapelőtt kellett volna mintát leadnunjk, de 6 zacskót használtunk el, egész nap rajta volt, és nem pisilt egyáltalán! már azért vettük le a zacsit, hogy pisiljen szerencsétlen! és nem sikerült 2 nap alatt egy cseppet sem levenni:( gondolhatod milyen idegesek vagyunk. egyszerűen nem pisilt, akármit csináltunk-sehogy-semennyit. kiborító. sajnálom hogy segíteni nem tudtam, de gondoltam írok, nemcsak te vagy így, és várok valami tippet énis:(
2009. szept. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet bután hangzik, de nálam bevált az, hogy az előtt teszem rá, mielőtt elaludna. És alvás közben belepisil.

Mikor leteszem aludni, még megigazítom a zacsit és ott ülök az ágya mellett. Vagy ha ráteszed, nem tudod lekötni a figyelmét valamivel? Érdekes csörgős zenélős játék, ilyesmi. És itasd sokat akkor hamarabb lesz eredmény. Remélem segítettem:))

2009. szept. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Nekem 8 hónapos a picim, és ha nagyon mozog, akkor szoktam azt is VÉGSŐ megoldásnak, hogy itatás után a kezembe fogom és sétálok vele. Így nem mozog. Annyi a hátul ütője, hogy ki tudja mikor pisil, és meddig fogod, de ha te egyébként is szoktad kézben hurcolászni (mint én), akkor ez is megoldás lehet. Többet nem tudok segíteni. Sok sikert!
2009. szept. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kisfiam nyolc hós volt amikor kellett a vizeletminta.

egy hétig próbálkoztam mire sikerült. vagy hat zacskót elhasználtam. próbáltam úgy is hogy a pelenkázón játszottam vele egy órát de akkor sem jött össze. abban a pillanatban pisilt ahogy egy másodpercre nem néztem oda.pedig be volt készítve a pohár is hogy majd felfogom a pisit.

a végén úgy sikerült hogy sokat itattam majd kb fél óra múlva levettem a pelust. vártam egy fél órát de semmi. és már nagyon álmos volt . rátettem a zacsit és amikor felkelt akkor végre belepisilt.

mert az sem volt mindegy hogy sikerült rárakni a zacsit.

amikor sikerült akkor egy kicsit levegős maradt és úgy bele tudott pisilni mert nem mozgott el neki.

remélem érthető voltam:)

2009. szept. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!