Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben kell vinni fotózásra...

Miben kell vinni fotózásra egy babát?

Figyelt kérdés

8 hós kislányunkat először fotózza profi.

Milyen ruhában vigyem? Szebb nadrág és hosszúujjú body vagy ilyenkor a ruha&harisnya dukál?(ahhoz mondjuk nincs cipője, hiszen kicsi, nem jár) meg hát még csak ülni tud és kapaszkodva állni, nem tudom a ruhában hogy mutatna...


2013. márc. 22. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor szokás vinni több váltás ruhát, hogy ne csak egyféle cuccban legyen majd a fényképeken. Szedd össze a legcukibb ruháit, és vidd el mindet. Meg ha vannak aranyos kiegészítők, kedvenc játékok, azt is, meg amit szeret. Vagy amit te szeretnél, hogy rajta legyen a képen.
2013. márc. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt a fotóstól kérdezd.
2013. márc. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

huh, köszi jó öltet kedves 1-es

akkor viszem egy kicsit szebb utcaiban, de elviszem a lábszárvédő&ruha kombót is,(az gyorsan feladható, a harisnyával ellentétben) meg akkor a játékokból a kedvencét (naná hogy csupa gagyi és kopott, de nem baj)

2013. márc. 22. 16:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Ahogy az elsö írta.


De amire figyelj ha ti is a foton akartok lenni akkor partnerlook. vagy is érdemes pl egész családnak fehér felsöben, vagy fekete felsöben vagy piros felsöben lenni. Ez a fotokon sokkal jobban mutat, és a fényekkel is jobb játszani.


Elsö laýnom nekem is 8 hós volt mikor voltunk, akkor már tudott mászni és ülni, igy elengedtük a fehér papíron és mivel 100 fok meleg volt így mindenben ordított csak meztelenül volt el. a fotos ajánlotta, hogy akkor meztelenül lenne a legjobb. (pelusban)

Mi közös képeket is csináltunk sokat, és kb 3 kisruhában, külömbözö hajakkal. van ahol 3-an vagyunk van ahol mi ketten a férjemmel és van ahol egyenként és van ahol egyedül a gyerek.


Akkor döntöttük el, hogy minden szülinapon megyünk fotoshoz.


második szülinapon már volt egy 3 hós kishugi is. ott pl nem találtam ugyan olyan felsöket, így mi férjemmel fehérbe voltunk a lányok meg ehér alapon halvány barna pöttyösben és mindenki barna nadrágban. ez is nagyon jólmutat.


van olyan kép ahol férjem is és lányom is piros-fehér csíkos felsöben van és a férjem a földön fekszik a gyerek meg rámászik.


Ami kell mindenképpen egy segítség ha közös fotó is lesz. Elsö fotokor nem vittünk senkit, és kínszenvedés volt a közös kép, mert lányunk mindenfele akart nézni csak a kamerába nem. Elfelejettt szolni a fotos hogy nem lesz aszisztense és nem volt aki a háttérbe ugrált volna. Másodiknál volt aszisztens és nekünk is segítségünk, így a gyerekek mindig oda néztek.

2013. márc. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hú a közös szín jó ötlet, (mintha zsigerből éreztem volna, mert rá is pirosat adnék meg én is pirosban megyek, csak rajtam ruha, rajta meg felső& naci piros.)


meg egy törtfehér ruhát mindenképpen elviszek pirosas lábmelegítővel, akkor ahhoz is passzolok majd a pirosomban.


:)

köszi

2013. márc. 22. 18:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi már voltunk fotósnal akkor volt a pici fiam 2hónapos legkozelebb 6 hónapos koraban fogunk menni ami egy honap mulva lesz.

Vigyel a babanak is uganolyan szinű body-t polot amilyen nektek lesz ahogy irtatok ha feher feheret ha piros pirosat.

e vigyel nagyon színes mintas ruhat magadnak es a babadnak se mert eveszi a babárol a figyelmet.

Vihetsz neki különböző hajpantot nagyon feldobja a kepet meg ha nincs sok haja akkor is.


Vigyel neki olyan jatekot,csörgőt smiket szeret es amikkel meg tudod mosolyogtatni hamar.

Vihetsz neki siman egy kis szoknyát es csak szoknya lenne rajta pucer felsőtesttel is akár kis hajpánttal.

Nagyon cuki képek készülhetnek rola

Manósapkát is vihetsz ha van....


Tudsz hazilag is készíteni,vegyél egy egyszínű szalagot (amivel a viragot kötik össze) vastagabbat es azzal is at lehetne kötni a pocakjat a vegen egy masnival :-)

Ezer egy ötletem lenne számodra ;)

2013. márc. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hajpánt, jó ötlet, főleg mivel elég hajas :)
2013. márc. 22. 19:28
 8/8 A kérdező kommentje:

nah ma ,egvolt a fotózás

a fején semmit nem tűrt meg, így az maradt csupaszon de szépre fésült hajjal

átöltözésre nem solt idő, de ráadtam egy kis szőr mellény bolerot, így egyik képen ez is rajta van, a többin a blúz.

nadrágba vittem, jól tettem, mert mászós gyereken a kisruha nagyon hülyén lobogott volna, a gatya meg mindenhogy jó

motivű játékot vittünk, ha éppen elszomorodott, csak megráztam és megint mosolygott

köszi a tippeket

2013. márc. 26. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!