Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babámnak az első két foga...

Babámnak az első két foga között van egy pici rés, ez már ilyen marad neki, vagy ha jönnek a következő fogai akkor helyreállhat még neki?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, én is ilyen voltam a fotók tanúsága szerint kisbabaként. Kb. mint egy mókus, volt vagy 3 mm a két első fogam között. Aztán ahogy jött a többi, szépen záródott a fogsorom. Semmi rés nem maradt utána.

A kisfiamnak is ugyanilyenek a fogacskái, én is most várom a többit. :-)

2009. szept. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy nincs-e összenőve a felső ajka belső része a felső íny külső részével. Ajakféknek hívják, hasonló a nyelvfékhez. Ha ez nincs neki, akkor semmi gond, egy kis rés nem számít, de ha ajakféke van a gyerekednek (nagyon ritka), akkor meg kell műteni, mert később árthat a fogaknak is, mert lehúzza az ínyt a fognyakról. Az én babámnak most csinálták meg 14 hónaposan, egy pillanat alatt kész voltunk.
2009. szept. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én babámnak is van kis rés, de így imádjuk, aranyos vele. Szerintem neki nem fog elmúlni, mert anyukámnak is ilyen, tőle örökölhette.
2009. szept. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egyik lányomnak minden foga között van egy pici -nincs 1mm- rés.Régebben azt hittem nagyon csúnya az ilyen,de rájöttem,h egyáltalán nem,sőt,nagyon aranyos.És a fogorvosok szerint kevésbé hajlamos a szuvasodásra,mert a fogak között is rendesen meg lehet mosni.
2009. szept. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1,5 éves kislányomnak is van rés! Neki tutti ilyen marad a tejfoga hiszen már csak 4 fogacska hiányzik (nem nyomodik már neki össze)! Bizzok benne hogy a maradandó szebb lesz!!!!!!!!
2009. szept. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!