Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már valaki akinek lefogyo...

Volt már valaki akinek lefogyott a babája azért mert elindult?

Figyelt kérdés

1 éves lesz a lányom, most 10,5 kg. 10 hónapos kora óta megy egyedül, és mostmár szinte szalad. Tegnap mikor anyósom meglátta hogy megy egyedül elkezdte mondani, hogy jaj most biztos fogyni fog majd, mert ennyit megy és lead a súlyából. Lassan 2 hónapja jár egyedül és mégsem fogyott egy grammot sem, az igaz hogy már csak ilyen 30 dkg-át hízik havonta.

Hallott már valaki ilyenről?


2013. márc. 23. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
az én kisfiam még 8,5 hónapos,1 hónapja mászik,fogyni nem fogyott,de alig hízott.egyértelműen attól,hogy kb egy nap 3órányi Rubintréka tornának megfelelő mozgást csinál.
2013. márc. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem, hogy majd fogynak az állandó rohangálástól, de nem.

A kisgyerekek biztos másképp működnek mint a felnőttek. Mert mi biztos fogynánk, ha hírtelen többet mozognánk mint előtte, de a gyerekek nem. Legalábbis az enyémek nem.

2013. márc. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lányom sem fogyott, de nagyon keveseket hízik.
2013. márc. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fogyás - babák esetében - soha nem jelent jót. Egészséges gyerek nem fogy attól, mert mozog :), max. nem gyarapodik.
2013. márc. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!