Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babámnak feleslegese...

2 hónapos babámnak feleslegesen adtam lázcsillapító kúpot, lehet valami baja tőle?

Figyelt kérdés
Tegnap kapta meg a 2 hónapos 2 oltást!rdélben 37,3at mértem neki,de a védőnő azt mondta,hogy adjak neki nyugodtan,hogy be ne lázasodjon és miután beadtam neki csak azután hívott fel megkérdezni,hogy levontam-e a 0,5 fokot! :S első babám és nem mondta senki,hogy le kell vonni!lehet baja vagy csak kialudja majd?
2013. márc. 23. 14:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Semmi baj nem lesz,ne aggódj!Nekem az orvos mindig azt mondta adjak neki a kötelező oltások után amíg pici volt,biztos ami biztos.

Így nem is vártam meg ha oltás után voltunk azt,hogy legyen láza.

Természetesen most már,hogy tudod,majd csak akkor csillapítasz lázat,mikor indokolt lesz.

2013. márc. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!