Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kis konyhába összecsukható...

Kis konyhába összecsukható CAM etetőszéket vagy 2 részes fa etetőszéket vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintetek kis konyhába összecsukható kis tálcás CAM etetőszéket érdemes venni vagy 2 részes fa etetőszéket?

Köszönöm, ha adtok véleményt vagy tapasztalatot!!!



2013. márc. 23. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Inkább asztalra tehető etetőszéket!

Fát semmiképp, nagyon nagy helyet foglal!

A cam ősszecsukható meg semmit sem ér, a gyerek kicsúszik belőle, a tálca nehezen vehető le, rakható fel.


Ez nagyon praktikus! Még 2,5 évesen is bele fért a gyerek! Lehetett Mamihoz is vinni!


[link]


[link]

2013. márc. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Asztalra tehető etetőszéket nem látom biztonságosnak a mi asztalunkhoz!!!

A gyerek kicsúszik belőle?

Viszont a fa sokáig jó így, hogy 2 résszé szedhető. Nem?

2013. márc. 23. 16:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk székre rögzíthető ülésmagasítós etetőszékünk van. Nagyon bevált.

ilyesmi:

[link]

2013. márc. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezt is néztem, meg sok hasonlót. De sajnos nem háttámlásak a székeink.
2013. márc. 23. 17:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekünk a fa van. Van hozzá helyünk, nagy a ház. Imádom! Ha rajzolunk akkor ketté szedem, ha eszünk vissza teszem és az asztalhoz húzom! Együtt eszünk. Imádom tényleg. Az első perctől. Az asztalra szerelőset én sem találom elég biztonságosnak, de ez magánvélemény. Tesóméknak összecsukható van. Ő meg azért van oda. :D Szerintem akkor is a fa a praktikusabb.
2013. márc. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a 2 részes fa nekem is szimpatikus:)

de! azoknak nem dönthető a háttámlájuk (legalábbis azoknak, amiket én néztem.., szóval nem mondom, hogy nincs), és amíg nem tud ülni rendesen a baba, azokat nem jó használni, kényelmetlen nekik és a gerincüknek se tesz jót.

szóval inkább olyat válassz, ami összecsukható, a tálcája levehető, és dönthető a háttámlája, és állítható a magassága. 20eFt-ért már kapsz olyat, ami "megszólal".

2013. márc. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az én babám már biztonságosan tud ülni.
2013. márc. 23. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!