Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottatok már olyanról,...

Hallottatok már olyanról, hogy valaki leejtette a babáját a kezéböl?

Figyelt kérdés
lehet,hogy hülye kérdés,de nagyon félek,mi van,ha kicsúszik egyszer a kezemböl a babucim,vagy ha leesek vele a lépcsön...másnak is jár ilyesmi a fejében?
2009. szept. 17. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyat igen,hogy elestek vele,de olyat nem ,hogy elejtették.
2009. szept. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Megírom őszintén , ahogy nő a babám és egyre nehezebb, sokszor belémhasít a gondolat, hogy mi lesz ha egyszer rosszul emelem fel? De aztán gyorsan el is felejtem ezt, és koncentrálok, hogy két kézzel, erősen emeljem fel! :)

2009. szept. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
anyósom babakorában fejre ejtette a fiát - a férjemet, szerencsére nem lett baja, mára már meglett férfi, egyetemet végzett mérnök
2009. szept. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne is gondolj rá!

Nekem is hasonló félelmeim voltak, mégsem ejtettem el egyszer sem, sőt, el sem estem vele!!

2009. szept. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer elestem vele.

Elcsúsztam a egy sárfolton, de persze ösztönszerűen őt védtem, neki semmi baja nem lett, én kék-zöld-lila voltam a lábamon, karomon.

Szerencsére a manó semmit nem vett észre, csak annyit, hogy felgyorsult a világ körülötte...


Egyébként én is sokszor gondolok arra, hogy annyit ficereg a kezemben, nagyon kell fogni, mert félő, hogy egy erősebb "lökésnél" eldobom!

Persze ilyen nem volt még... remélem soha nem is lesz.

2009. szept. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom egy 3 éves gyerek kezébe adta a kislányát,aki akkor pár hónapos volt,persze a gyerek leejtette,a babának meg eltort,vagyis behajlott a lába.A kislány azóta 32 éves lett,nem lett semmi maradandó baja.Ezért nem szabad gyerek kezébe babát adni.Ez most csak eszembe jutott,szerintem egy felnott erosen fogja már a babát,nem lehet baj,bár az én kislányom is olyan izgága,nagyon oda kell figyelni!
2009. szept. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
igen-egy ismerősöm annyira kimerült volt,h éjjel majdnem kiesett a kezéből a baba..
2009. szept. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A barátnőmnél egy ismerős csaj repülőst játszott a babájával, nem emlékszem mennyi idős volt a gyerek, de lényeg hogy elejtette, rá a földön lévő terráriumra, amiben egy tengerimalac lakik. A tetején lévő üveglap eltört, a babának meg a malacnak nem lett baja, de szerintem gáz, a csajnak ez a második gyereke.
2009. szept. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 9 hónapos volt a fiam, amikor jöttünk ki egy étteremből télen, és a lépcsőn ahogy jöttem le, megcsúsztam, mert le volt kicsit fagyva. Én az aljáig pattogtam, de ösztönszerűen őt valahogy felemeltem, hogy semmi baja ne legyen. A hátam, fenekem, lábam, jól beütöttem, nagyon fájt még napokig. Kisfiam szinte semmit nem vett észre ebből, szerintem még tettszett is neki:) Én viszont nagyon megijedtem, és sírtam, de ez érthető.
2009. szept. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hiába múlt el 13 hónap a kislányom születése óta, szinte minden nap eszembe jutnak ilyesmik. Nemcsak az, h leejtem, hanem mindenféle szörnyűség, ami megtörténhetne. Biztos a féltés, szeretet ez.

Egyébként úgy két hónapja jöttünk ki tanácsadásról, és a kimerültségtől elestem vele. Vagyis inkább térdre,(ha nincs a kezemben, biztos, h orra bukok, így őt nem érte semmiféle baj. Na, nálam utáni ki is borult a bili.

2009. szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!