Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hason vagy haton fekve alaszik...

Hason vagy haton fekve alaszik a babatok?

Figyelt kérdés
Hason fekvosok ajanlanatok nekunk pelenkat? 7 hetes babamra nem talalok olyat ambol nem folyik ki a produktum... Vagy nincs is ilyen pelenka? Kezdem azt hinni hogy illuzio csupan... Nem gyozom mosni a ruhakat... :(
2013. márc. 24. 08:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Oldalt fekve altatom :)

Jól teszed rá?

Olyat vegyél aminek gumis a dereka!

Libero!,

2013. márc. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hason libero soft
2013. márc. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A lányomnak voltak időszakok, hol így aludt, hol úgy, volt egy időszak, amikor csak hason. Születése óta Pampers Pelenkát használunk. Nálunk csak akkor voltak balesetek, amikor már kicsi volt egy méret.
2013. márc. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hason. Vagy kicsi, vagy nagy a pelus szerintem. Eleinte a narancssárga Pamperst használtuk, nagyon ritkán folyt ki a cucc.
2013. márc. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Oldalt.
2013. márc. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Van hos napi ketsuer ia kell ruhat cserelni rajta... Probaluk a pamperst liberot dmeset most valami negyedik fajtat.. Tele a tokom ezzekkel a pelenkakkal..gumis derekut veszunk gondolom jol ado ra ameghuzom rajta ugy hogy csak egy ujjam fer be a pelenka esxo koze a labanal kihuzom a fodrokat es megis szar...
2013. márc. 24. 10:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Hason, pampers. Az elejen nekunk is sokszor kifolyt most mar csak reggel a nagykakinal szokott hatul (neha a nyakaig :). Ez van, majd rendezodik. En is sokszor oltoztettem. Mi atvaltottunk nagyobb meretre hamar, az is segitett.
2013. márc. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
húúú, nagyon ismerős a helyzet, én szerintem a piacon forgalmazott összes pelenkamárkát kipróbáltam a Liberotól kezdve a 35 ft/db-os noname-ig mindent, az egyetlen amiből annyira nem folyt ki, az a Happy Bella volt, azóta is azt használjuk.
2013. márc. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak hason altatom nekünk csak a pampers premium care vált be a többiből nekem is kifolyt minden:-)
2013. márc. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hason alszik,Pampers Premium Care,igaz ez a legdrágább pelenka,ami létezik,de én csak éjszakára használom.
2013. márc. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!