Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányomnak most öt hónaposan...

Lányomnak most öt hónaposan már csak 2mm van nyitva a nagy kutacsa. Lehet ennek köze hozzá d vitaminnak?

Figyelt kérdés
lehet annyi mindent hallani. nemrég voltunk a kicsivel kórházban.vettek tőle vért,vizeletet és meg ct-ék.nem találtak semmit.novemberben kaptunk szegedre időpontot 19-re a gyermekklinikára egy szakmabelihez. Remélem semmi baj. Én nem is gondoltam volna,hogy ez gond lehet.valaki van hasonló helyzetben?
2009. szept. 17. 19:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Már gondoltam az elevitre is,hogy nem azzal volt baj.szedtem és szoptatás alatt is.
2009. szept. 17. 19:23
 2/4 anonim ***** válasza:

fiamnak is nagyon gyorsan benőtt.nekem annyit mondott a védőnőnk,hogy mivel ilyen gyorsan benő(ne)6-7hónaposan,mikor is bejött a jó idő,hagyjam el a D vitamint.Így szinte május vége óta nem kapja,és így is 10hónaposan már be volt nőve.én is ugyanúgy szedtem az elevitet a szoptatás alatt is.

"csak" ez a tünete van,hogy ennyi minden vizsgálatot megcsináltak rajta,vagy esetleg valami másra is gyanakodsz?

2009. szept. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
semmi más gond nincs. csak ez aggaszt. Az én védőmön a D vitaminra nem mond semmit.napi egy cseppet kap pedig. azt mondják nem jó,hogy ilyen korán összenő a nagy kutacs. csak azért voltak ezek a vizsgálatok,hogy kizárjunk mindent.
2009. szept. 17. 20:10
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy meg egészséges baba,szépen fejlődik.
2009. szept. 17. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!