Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teljesen tanácstalan vagyok,...

Teljesen tanácstalan vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elkövettem azt a tipikus hibát,hogy nem gondolkodtam előre. Mielőtt kisfiam megszületett,bementem egy nagyobb városba bevásárolni,mert ott többet a választék,gondoltam. Nuk-os cumisüveget vettem. De ahol én élek,nem lehet kapni bele cumit. Azt szeretném kérdezni,hogy ha pl veszek egy Mamos cumit,akkor azt bele tudom tenni? Vagy vennem kell egy teljesen másik cumisüveget? Előre is köszönöm a segítséget,lehet van akinek ez egyértelmű,de én nem értek hozzá. Első babás :)
2013. márc. 25. 07:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában a másik tipusú cumi is használható mindegyik üveghez. Viszont ha a gyerek megszokott egy fajtát, akkor nem mindig fogad el másmilyet. Próbáld ki, ha a kisfiadnak nincs ellene kifogása, akkor nyugodtan használj olyat, amilyet be tudsz szerezni.
2013. márc. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megnéztem, a Nuk First Choice-ba bele illeszthető a Mam cumi.
2013. márc. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: BOCS, MÉGSEM, nem lehet rátekerni így a cumisüvegre. Belül túl lóg a gumi része.
2013. márc. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok; köszönöm :)
2013. márc. 25. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!