Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teljesen tanácstalan vagyok!...

Teljesen tanácstalan vagyok! Mit csináljak? Többi lent

Figyelt kérdés
Kisfiam 4 hónapos, a születése pillanatától iszonyatosan hasfájós. Fele-fele arányban anyatejes és tápszeres. Most derült ki, hogy valószínűleg tejfehérje allergiás. 4 hónapja jóformán semmit nem eszek és így is fájdogál a hasa, a héten kiprópáltam, hogy nem adtam neki csak tápszert (Milumil pepti) és mintha nem fájna annyira a hasa.Úgy érzem,hogy nekem és szerintem neki sem ér annyit az anyatejes táplálás, ha így nem fáj a hasa,de közben meg lelkiismeret furdalásom van, hogy tudnék neki valamennyi anyatejet adni, de mégsem adok... Az anyatejet egyébként másfél hónapja cumisüvegből kapja, mert rájött hogy abból sokkal jobban jön,kínok kínjával próbáltam a cicire visszaszoktatni,de nem sikerült, így feladtam :( Szerintetek gáz, ha ezután már csak tápszert adok neki? Bocs ha hosszú voltam
2012. dec. 8. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

Mit csinálj? Kérdezd meg a gyerekorvost...

De most komolyan... szerintem ebben az ügyben nem egy ilyen oldalon kéne tanácsokat kérned. Persze elolvashatsz véleményeket, de ne ezek alapján dönts.

2012. dec. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Most le leszek pontozva de nem izgat. Ha a gyereked jobban van a tápszertől én simán mindenféle lelkiismeret nélkül csak azt adnék neki.
2012. dec. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2. valaszoloval ertek egyett. Miert szenvedtetned magadat es ot is, ha sokkal jobb a tapszer a pocijanak?
2012. dec. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mókica84 ***** válasza:
Én is 4 hónapos koráig szoptattam mert tovább nem fogatta el a cicit és ő is félig tápszeres volt.szerintem ha a tápszertől nem fáj a pocakja akkor feleslegesen nem kínoznám.De ez csak az én véleményem de mindenképp kérdezd meg a védőnődet vagy a gyerekorvosodat.
2012. dec. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is az előttem szólókkal értek egyet, ha úgy látod, hogy kevésbé fáj a hasa, ha csak tápszert kap, akkor maradj annál, talán így jobb neki is. Ha kicsit megnyugtat, én sajna egyáltalán nem tudtam szoptatni az elejétől, nem volt tejem, mindent megpróbáltam, kipróbáltam, szedtem, ittam, ettem és mégse. Kislányom tápszeres az elejétől, de szépen fejlődik, kis husi-musika, jókedvű vidám baba. Szóval a tápszer se rossz, én nemsokára úgyis kezdheted a hozzátáplálást.
2012. dec. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem várj mert ha csak simán hasfájós ,1 hónapon belül el kell múlnia !

Ha voltál olyan ügyes hogy leszoktattad akkor vissza is menni fog,meldea calma ha már cumi.

Én nem hagynám abba a szoptatást.Illetve nem is hagytam. 2 hónapos volt mire cicire szoktattam, baba barát kórházban jól elcseszték amíg bent tartottak. Nem egy leány álom, meg kell dolgozni a sikerért.n arra hogy nem csak estrém hasfájós ,az enyém is az volt.

Ajánlom még a colief cseppet.De mondom nem sok esély va

2012. dec. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így voltam vele, csak nálunk biztos az allergia, tiszta pötty és ekcéma volt a kisfiam. Most lesz 4 hónapos, de ebből az okból kifolyólag nem szoptatom már 3 hete. Akárhogy próbáltam kizárni az étrendemből mindent tej- és tojásszármazékot, valami mindig becsúszott. Csak azt ehettem, amit én készítettem, vendégségben (pl: Nagymamáknál) már nem tudtam. Elgondolkoztam, mi lenne a jobb. Nehéz döntés volt, de abbahagytam a szoptatást, jobb Neki és Nekem is. Nincs több kiütése és a pocija sem fáj azóta.
2012. dec. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!