Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azoknál a babák akiknél...

Azoknál a babák akiknél kimaradt, hogyan álltak lábra, és mennyi idősen?

Figyelt kérdés

Nincs semmi baja csak nem tud kúszni,és ugy látom nem is nagyon akar:(Voltunk orvosoknál,és gyógytornásznál,de minden oké csak nem akar kúszni.Azt mondták,hogy tegyem a kezem a talpához,és hagyjam,hogy kirúgja magát,ez oké ha ezt csinálom halad,de magától nem akar.Anyukám azt mondta én sem kusztam.Az orvos meg azt mondta,hogy vannak babák akik nem tudnak.Én ezt nem értem.Már több orvos látta,de azt mondják nincs semmi baja.Ha tényleg van ilyen nálatok,hogyan alakulnak a mozgás fejlődési dolgok,és nagyobb gyereknél tényleg vannak tanulási zavarok?Köszönöm a válaszokat.

7 hónapot tölti be jövőhétvégén.


2013. márc. 25. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom mindent viszonylag korán kezdett, de egy percet nem kúszott. 6-6,5 hónaposan kezdett mászni. Egyébként én úgy tudom, hogy az a baj, ha a mászás marad ki, nem a kúszás. 7 hónaposan, ha jól tudom még nem is "kell" mászni.
2013. márc. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy írtál.Kezdtem azt hinni,hogy csak egyedül vagyok,ezzel a problémával.Nagyon aggódok,mert én kihagytam ezeket a dolgokat,és őszintén megmondom nagyon nehezen tanultam nem szeretném ha ő is így lenne.Ha jol értem akkor neked egyből mászott.remélem ezt nem fogja kihagyni.
2013. márc. 25. 17:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 7 hónaposan kezdett el kúszni. Sőt, talán egy kicsit később. Szóval még kúszhat, nincs lemaradva. Sőt, az enyém először felállt és aztán tanult meg mászni. De egyébként később is megtaníthatod kúszni, ha esetleg mégis kimaradna.
2013. márc. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hason fekve tolatott hátrafelé a fiam 7-8 hónaposan. Napra pontosan 9 hónapos volt, amikor délelőtt előrefelé kúszott, délután felemelkedett, és mászott. Ne aggódj, van ideje! Anyukám szerint én sem kúsztam.
2013. márc. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fiam sem kúszott egy cm-t sem :) 7,5 hónaposan kezdett mászni, 9 hónaposan állt fel, majd másnap ült stabilan, egyedül.

14 hónaposan indult el, de rögtön úgy, hogy körbeszaladta a lakást :)

Most 2 éves.


Akkor van gond (a későbbiekben), ha a mászás marad ki!!!

Ne izgulj!!

2013. márc. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!