Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Onnantol hogy a babátok...

Onnantol hogy a babátok elkezdett hátrafele tolatni mennyi idő volt a maszasig, kúszasig?

Figyelt kérdés
Hany honapos korban csinalta azokat?

2013. márc. 25. 18:19
 1/6 Gottacska ***** válasza:
Szia! Tudom hogy nem válasz de én is nagyon kíváncsi lennék, 4 és fél hós a kislányom és hátrafelé "tolat"! Négykézlábra is áll és hintázik a tiéd milyen idős? Kíváncsi vagyok mikor lehet ebből mászás?
2013. márc. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

5 honapos lesz a heten :-)

Ő meg nem kutyazik csak a popojat emelgeti es nehs egy keveset tolat hatra

2013. márc. 25. 19:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém kis lustaság lassan 9 hónapos lesz, de előrefelé még nem megy. Hátrafelé illetve megfordulni(ahol a feje volt oda kerül a lába) már vagy 2 hónapja tud. Ja és a kutyázás is ügyesen megy neki.
2013. márc. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az én babám is 9 hónapos lesz, nagyjából 2 hónapja kezdett kutyázni, állandóan gyakorolja, ha felkel, ez az első dolga. Két hete kezdett el előre "hernyúzni", amolyan kúszásféle. Egészen gyorsan halad már vele. Hátrafelé nagoyn rövid ideig ment, talán egy-két hétig.
2013. márc. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam 6 hónaposan kezdett hátrafelé kúszni és kutyázni, másfél hónappal később sikerült neki előre kúszni, rá két hétre mászni, ezután két héttel felült és felállt egyszerre :) El sem hittem amikor ezeket megcsinálta, egy hónapon belül annyi mindent produkált :) Most 9 hónapos.
2013. márc. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is pont ugyanúgy csinálta mint az előttem szóló, csak ő egy hónappal később. A legintenzívebb mozgásfejlődés kb.10 hónapos korában volt.
2013. márc. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!