Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogyás terén vettetek észre...

Sz.mse kérdése:

Fogyás terén vettetek észre változást magatokon mikor a kisbabátok aktívabban elkezdett járkálni, szaladni stb? Főleg olyanokra lennék kíváncsi akik szülés után olyan 90-100 kg voltak.

Figyelt kérdés

2013. márc. 11. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenki azt mondta hogy akor majd elkezdenek leolvadni a kilók mert szaladgálhatok utána, hát nem így lett! 92 kg vagyok, eddig szoptattam a kisfiamat aki másfél éves, most merem elkezdeni a fogyit, már nem gond szerintem ha elapadna a tejem emiatt.
2013. márc. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nos én 80 kg kezdtem a terhességem, 96-al szültem és 87 kg-al jöttem ki. viszont nem szoptattam egy napig sem, s a vérzésem azóta sem igazán állt vissza rendszeressé.

voltam nemrég orvoshoz de azt mondta semmi sincs, a hízás okozza mivel azóta vagy 5 kg ismét feljött bár nem tudom akkor miért.

2013. márc. 11. 12:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért hiztál,mert megváltoztak a hormonjaid.Bár ahhoz képest elég sokat hiztál,hogy alapból se voltál kevés.Nem mindenkinek megy olyan könnyen a fogyás.Én 82vel kezdtem,87el szültem,80al jöttem haza,rá egy hétre 77voltam,amit azota is tartok.Nem szopizott a lányom se nagyon.Tornázz és a kajára is figyelj oda,mert nem biztos,hogy annyira fogyni fogsz.De attól még hogy szaladsz a pici után,ne egyél többet,mondván hogy csomót szaladgáltál,mert egy kis mozgás messze nem helyettesit egy étkezést sem.Egyébként megiszol egy nap fél liter tejeskávét,megeszel két szendvicset és tornázol 20-40percet,akkor hamar lefogysz,csak ha abbahagyod és hirtelen tömöd magad,több visszajön.Én igy fogytam másfél éve le 80ról 69re két hónap alatt.Napi fél liter tejeskávé,2szendvics,heti 2x egy mc donaldos nagy menü ( pohárgyüjtő vagyok :D ) és mellette minden nap tornáztam 20-45percet,változó.
2013. márc. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk én tudatosan fogyózom a fiam 2 hónapos kora óta, eddig kb. 37 kg-ot fogytam, így nehéz belőni!

De nálunk az is hozzájárul a fogyáshoz, hogy nem igazán tudok normálisan ebédelni!:)

Mi minden nap hárman ebédelünk együtt. A férjem, a fiam és én. Na hát én egy ebéd alatt min. 4-5-ször felkelek!:)

Mert vagy meg kell törölni a száját, vagy inni kér, vagy szimplán kiveri a kezemből a kaját. Van,hogy az utolsó falatokat már inkább odaadom a férjemnek, mert már nincs étvágyam!:)

2013. márc. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!