Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyucikák! Szerintetek üveges...

Anyucikák! Szerintetek üveges bébi étel vagy saját magam készitet étel. Ki mire voksol? (lent)

Figyelt kérdés
Vagy ez is az is .Most kezdem a hozzátáplálást és nem tudom mitcsináljak.Segitetek?
2009. szept. 18. 09:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk én készítetettem eddig mindent. Már megszoktuk, hogy így van.
2009. szept. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vegyesen jó.

Már csak azért is, mert ha menni kell valahova, egyszerűbb az üveges kaját lekapni a polcról. A Kecskeméti árban és minőségben is jó.

A hazai kaja meg azért kell, hogy a te főztödet is megismerje és megegye. Egy idő után nem kell már majd kétfelé főzni.

De csak bébikaja szerintem nem szerencsés, friss gyümölcs és zöldség, meg husi az pótolhatatlan.

Én nem szeretem a halat, de mivel a gyereknek az is kell, egyenlőre üvegből szándékozom adni neki.

2009. szept. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!