Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te kölcsönadod másnak az első...

Te kölcsönadod másnak az első baba dolgait, ha még terveztek saját babát?

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 11:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nem
2013. márc. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy odaadnám. Én annyira vigyáztam mindenére, sajnálnám másnak odaadni, félteném, hogy milyen állapotban kerül vissza.
2013. márc. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Maximum akkor, ha úgy látom, hogy a következő gyerkőcnél valamire nincs szükség.
2013. márc. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én először rengeteg mindent kaptam olyan barátnőmtől, aki tervezett utána még babát.

És visszaadtam mindent. sőt, még olyanokat is, amiket én vettem a gyerkőcnek. Már nálunk is megvan a 2. baba, nekik a 3. két lány után egy fiúk van, így jól jön nekik a fiús cucc. nekem a nagy lány, ők adnak lányosat, én fiúsat.

Nálunk nagyon működik ez a csere-bere. :D

És iszonyú sokat spórolunk ezzel.

De ez tényleg csak úgy a jó, ha kölcsönös. :)

2013. márc. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Így utólag már nem!

Én rokonnak adtam oda,többszöri kérésre kaptam vissza,kritikán aluli állapotban.

2013. márc. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Èn kölcsön adtam, majd a vissza is kaptam. (2 anyukánál is voltak egymás után) ès olyan volt mintha nem is használták volna. (pedig mindegyik azt mondta hogy használták öket). majd volt a kisebbik lányomon is, és most szinte mindent eladtam 200-500Ft körül.

jó szolgáltatott tett ruhák.

De ezek a ruhák jó minöségüek voltak olyanok amiknek az ára egy ruginak kb 3000-8000Ft kröül volt ujjonan.

2013. márc. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kölcsönadtam,olyannak akiröl tudom hogy vigyáz rá( a nagyobbikrol eltett ruháit láttam,és olyanok mint az ujak)
2013. márc. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a testvéreimnek.


Illetve van egy barátnőm, neki csak pár hónappal kisebb a babája. Nekik nincs rá szükségük, de amit nagyon szeretek, nagyon"cuki, kiscsajos" azt kölcsönadom. Sajnálnál, hogy ott áll a dobozban, a kislányon viszont jól mutat. De ők mindig mindent visszaadnak jó állapotban.

2013. márc. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anyács ***** válasza:
100%
Igen, de csak olyannak, akiről tudom, hogy vigyázni fog rá, és mellesleg vissza is adja majd! Igy kapunk mi is sok ruhát.
2013. márc. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Rokonoknak, jó barátoknak mindenképpen, és olyan közeli jó ismerősöknek is, akik kevésbé engedhetik meg maguknak, hogy megvegyenek ezt-azt. Szeretünk segíteni másokon, és mindig visszakerül a holmink. Sőt, a kismama ruháimat is kölcsön szoktam adni.


Ha kinyúlik egy kisruha, annyi baj legyen, úgyis veszünk újakat a köv. babánknak. Mi tartjuk magunkat ahhoz, hogy ha megengedhetjük magunknak, akkor igenis szívesen adunk. Még senki sem élt vissza vele, inkább örömet okoztunk más családoknak.

2013. márc. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!