Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez milyen, hogy a én gyerekeim...

Ez milyen, hogy a én gyerekeim nem szeretnek mellettünk aludni, csak a saját ágyukban?

Figyelt kérdés

Nagyobbik fiam sose(!!) aludt el mellettünk, iszonyatosan rossz alvó volt, mindennel próbálkoztunk. Végül az vált be, hogy a szobánkban, az ágyunk mellett van egy külön ágya. A kistesó 4 hónapos, sokat szopik még éjjel is, ezért odaszoktattam magam mellé, de már nyilvánvalóan őt is zavarja, hogy nincs helye, és a saját ágyában alszik jobban.

Ez nem fura? :-O

(Tudom, hogy ez nem egy nagy probléma, de már kezdek azon filózni, hogy büdösek vagyunk vagy ilyesmi. :D)



2013. jan. 27. 07:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki, mi is zavartuk a gyerekeket, azóta alszanak jól, mióta külön szobájuk van. Persze 1 évesek elmúltak, mikor külön szobájuk lett, de addig is külön ágy volt, kivéve az első pár napot.
2013. jan. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen gyerekek, vannak olyan gyerekek...

A nagy lányom nem bújós, ő sosem szeretett velünk aludni. A fiam viszont iszonyú bújós, ő csak velem akar aludni, le sem tudom vakarni, pedig próbálkozom.:)

2013. jan. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Ez lenne a normális. A gyereknek semmi helye a szülei ágyában! Sem ő, sem a szülő nem tud együtt nyugodtan aludni.

Nem is egészséges. Soha nem aludtak velünk a gyerekeim, sőt még a mi szobánkban sem.

2013. jan. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az utolsóval nem értek egyet, a felnőttek is különbözőek. Mi szeretünk egy szobában aludni a gyerekekkel. :)

És hozzábújni is jó érzés.

Bizonyos kor felett természetesen nem normális szülővel aludni, de kisbaba ill. gyerekkorban sztem az.

2013. jan. 27. 12:16
 5/8 frászkarikaborsó ***** válasza:
100%
én sem értek egyet az utolsóval, tök ember- és babafüggő hogy kinek milyen igényei vannak e téren. Ideális esetben a kettő legalább nagyjából megegyezik, de nem csak babában hanem felnőttben is van olyan aki bújósabb, és igényli a testközelséget. Ilyen esetben legalább olyan kínszenvedés az ha a gyerek nem bújós, mint egy kevésbé bújós szülőnek az ha a gyereke folyton rajta lógna.
2013. jan. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Dejó! Pont tenap este nevettünk a férjemmel, mert a mi fiúnk sem tud velünk aludni. Ő szeret este fürdés után bemászni hozzánk, ott játszunk, "szerelmeskedünk" kicsit, 20-30 perc után már elkezd dőlni jobbra balra mint egy krumpliszsák, akkor tudom, hogy lassan lehet vinnem az ő szobájába az ő ágyába. Ha hamarabb akar menni mint ahogy én gondolom akkor mutogat kifelé, és akkor vinnem kell:-)
2013. jan. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az en lanyom is pont ilyen, kizart hogy velunk.aludjon. Fokent azert is mert azt o valamifele bulinak tekinti, vagy nem is tudom, hogy apa meg anya meg o egy agyban, ugyhogy akkor csak a pruntyoges megy, meg a vihancolas, meg a feszkelodes, de nuku alvas. Nem is probalkozunk mar vele regota. En egy kicsit azert nem banom, mert ismerek olyat is aki a szinten 2 eves gyereket nem tudja kitenni a szuloi agybol. De neha azert jol esne az osszebujas. Foleg olyankor erzem ha beteg, hogy jo lenne ha inkabb ott lenne mellettem/mellettunk, de hat probaltuk olyankor is mar, hatha, de annak is kaosz lett a vege. Ez van sajnos. Csak a sajat kis feszkeben hajlando, de kb nullkm-es kora ota, tehat nalunk is szopi utan egybol kisagy volt. Felig tudatosan, de inkabb mert lattam, hogy neki igy jo. Most varjuk a masodikat, nagyon kivancsi vagyok o milyen lesz.
2013. jan. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mindenki kapott zöldikét. :)

Ugyanez van nálunk is, hogy a szülői ágy a "bulihely", alvás csakis a saját ágyban. :)

2013. jan. 29. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!