Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te kölcsönadod másnak az első...

Te kölcsönadod másnak az első baba dolgait, ha még terveztek saját babát?

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 11:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, én nem is szerettem olyan ruhát kapni, amit vissza kell adnom. persze vigyázok rá, de sose lehet tudni, hogy mi történik vele. aki kölcsönad ruhát, az számoljon azzal, hogy akár tönkremehet vagy hogy sokkal rosszabb állapotban kapja vissza, mint adta
2013. márc. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

én kaptam úgy ruhát, játékot, hogy azokat vissza kell adnom. azokat csak illendőségből fogadtam el, és csak végszükség esetén veszem elő.


persze, vigyázok a kölcsön dolgokra, ezt én is elvárom, ha bármit odaadok kölcsönbe, de tudom, hogy vannak balesetek egy babánál.


de sajnos az a tapasztalat, hogy a kapott ruhák többsége kritikán aluli állapotban van, ráadásul a turiban minőségileg is jobbat veszek - és ezeket nem is kell visszaadni senkinek.

2013. márc. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Tesóméknak kölcsönadnám,másnak nem.Bármit adtam eddig kölcsön,legyen szó saját ruháról,cipőről,ékszerről,stb,leharcolt állapotban került vissza,ha egyáltalán visszakerült.
2013. márc. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, én mindent úgy adok oda, hogy benne van a pakliban, hogy leamortizálják.

Gyerek, leeszi, véletlenül összemossa, stb.

2013. márc. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is kaptam. Mondjuk mind olyan család vagyunk, hogy vigyáztunk rájuk, nem is volt semmi gond vele.
2013. márc. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!