Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen volt a babátok első...

Milyen volt a babátok első kirakója?

Figyelt kérdés
Sima puzzle, vagy fogantyús? Esetleg pár darabból álló fa állat/jármű? Hol vettétek? Mikor kapta?
2013. márc. 26. 12:55
 1/3 Disi ***** válasza:
Nem volt másfél éves mikor vettünk neki egy 8 db-os fa puzzle-t, még most sem nagyon boldogul vele, 21 hós lesz lassan (ezt a Kikben vettük, nagyon olcsó volt). Kb egy hónapja kezdtem el keresgélni a fogantyús kirakókat. Szétnèztem a Tescoban, nem tetszett a grafikája, minden àllat nagyjából ugyanolyan formàjú volt és csak egy gyártó termékei közül lehetett választani. Intersparban és a Müllerben néztem még, de nagyon drága volt. Végül neten találtam rá a Fakopáncs.hu-ra, árban nagyon jók és szép játékaik vannak. Ha pesti vagy akkor élőben is tudsz válogatni van több üzletük, ha nem akkor Pick Pack pontra is szállitanak, úgy nem vészes a postaköltség sem. Én egy állatos kirakót és egy golyóvezetőt vettem tőlük, nagyon szereti a kislányom.
2013. márc. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fogantyús kirakó volt az első.

Én ezeket ajánlom neked:

[link]

[link]

Később már ilyenek:

[link]

[link]

[link]

2013. márc. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon jók! Köszi!
2013. márc. 26. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!