Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » K vitamint magában adjátok...

K vitamint magában adjátok oda babáitoknak? borzalmasan keserű szegénynek ömlött utána q nyála és még a hideg is kirázta

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen én magába adtam és utána egyszerre teát:)
2013. márc. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia

Ha szoptatsz akkor kiskanálra fejj tejecskéet és csoppents bele k vitamint. Ha nemszoptatsz csináld meg ugyanezt tápszerrel vagy teával :) Én igy szoktam ,az orvos ajánlotta egyébként.

2013. márc. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a fecskendővel jó hátra nyomtam, csak az utolsó adag viselte meg. Jó, hogy nem volt több, megkóstoltam és tök rosszul lettem tőle.
2013. márc. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én simán benyomom neki az adagolóval!

De elkeverheted a tejben/tápban is.

2013. márc. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az 1. válaszoló rosszul csinálja.


A K vitamin zsírban oldódik, így tejjel add neki.

Én magában adom be neki kiskanállal, elfogadja szerencsére, utána rögtön megszoptatom.

2013. márc. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,anyatejes a 3 hónaposom,én is rögtön cicire tettem,de szegény úgy nyálzott tőle egy darabig a cicit sem fogadta el,valami borzalmas íze van
2013. márc. 26. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!