Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túl hideg van ahhoz, hogy 4...

Túl hideg van ahhoz, hogy 4 hónaposom kint aludjon kb 2 órát?

Figyelt kérdés
-3 fokot mutat....
2013. márc. 24. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
én kiraknám aludni
2013. márc. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha jól be van öltöztetve és betakarod, akkor aludhat kint órákig.
2013. márc. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
rövid ujjú body,harisnya,zokni,láb nélküli rugi, szörmés fekső meg naci, kötött cipő,így be a bundazsákba, plusz takaróba,így tenném ki a hordozóba.
2013. márc. 24. 12:45
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is nyugodtan kiteheted, de én inkább overállt adnék rá a bundazsák alá, ha -3 fok van, biztos ami biztos, olyan pici még.

Az enyém is szinte egész télen kint aludt ennyi idős korában.

2013. márc. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
oké,köszi nektek:)
2013. márc. 24. 12:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a 2 óra sok, akárhogy felöltözteted. Mondjuk itt olyan hideg szél fúj, h fáj az arcom tőle. Egy fél órára mentem ki ma, de örültem, h végre hazaértem.
2013. márc. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Enyém is kint aludt egész télen! Ma is :) Időnként nyúlj be a bundazsákba, ha ott nincs hideg, akkor biztos nem fázik a baba!
2013. márc. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Végül picit több mint 2 óra lett belőle...mikor behoztam és "kibontottam" jó meleg volt a kis keze,lába,mindene:))

érdekes,mert nap közben nem tud bent aludni, csak kint a levegőn...

2013. márc. 24. 22:36
 9/9 anonim ***** válasza:
7. vagyok, az enyém is csak kint alszik napközben, bent fél óra után felébred. Nagyon szép egészséges színe lett a télen! Esőben, hóban rá kell tenni az esővédő fóliát, a múltkori szélviharban is kint aludt esővédővel... Még egyszer sem fázott meg!
2013. márc. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!