Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányomnak hőemelkedése...

Kislányomnak hőemelkedése van,37,8 jelenleg. Mit tehetek, hogyan kezelhetem?

Figyelt kérdés
Adhatok-e neki valamit? A doktornőt még nem tudtam elérni, addig is titeket kérdezlek, amíg elérem. Van itthon kúp, nurofen, oscillococcinum. Vagy ilyen hőemelkedésnél még ne adjak semmit? Hogy vigyem le? Más egyéb tünete nincsen, nem köhög, nem folyik az orra, evett is ma, csak nyűgös és a hőemelkedés.
2009. szept. 18. 13:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nurofen vagy Panadol én szeretem megelőzni a bajt, lehet csak a foga miatt mennyi idős?
2009. szept. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nálunk három napja volt ez a baj. kiderült torokgyulladása van a kislányomnak. az orvos azt tanácsolta nekünk, hogy 38 fok fölött adjak neki lázcsillapítót(nurofen, germicid kúp). ha a negyedik nap is lázas, akkor írt fel antibiotikumot és azt kell neki adnom, amit nem szeretnék. megpróbálhatod vele a hűtőfürdőt, de sajnos ha elkezd emelkedni a láza akkor semmi nem állítja meg. orvoshoz azért mindenképpen vidd el. és sok folyadékot adjál neki inni.

sajnos az éjszaka még húzósabb lesz..

2009. szept. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
16 hónapos, igen, lehet, hogy a foga miatt. Már bekentem az ínyét és tiszta forró az ínye. :( Köszi a választ.
2009. szept. 18. 13:14
 4/12 anonim ***** válasza:
A mi kicsink is 16 hónapos és neki is most van/volt hőemelkedése,valszeg azért mert 2napja megkapta az MMR oltást...
2009. szept. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi, nekünk nem ezért, mert nem kapott most oltást.
2009. szept. 18. 13:23
 6/12 anonim ***** válasza:
ja és 38 fokig elvileg nem kell testhőt csillapítani...
2009. szept. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ezután az oltás után azt mondta a doki,15 nap mulva is jöhetnek a reakciók,ti mikor kaptátok az oltást?
2009. szept. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi, még én se adtam semmit, most megint megmértem, kicsit lejjebb ment, 37,4 most. Lehet, hogy tényleg a foga, mert betegség esetén nem hiszem, hogy lejjebb menne.
2009. szept. 18. 13:28
 9/12 anonim ***** válasza:
akkor jobbulást a babáinknak:-)
2009. szept. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
3 hete, augusztus 27-én kapta az oltást.
2009. szept. 18. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!