Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányomnak hőemelkedése...

Kislányomnak hőemelkedése van,37,8 jelenleg. Mit tehetek, hogyan kezelhetem?

Figyelt kérdés
Adhatok-e neki valamit? A doktornőt még nem tudtam elérni, addig is titeket kérdezlek, amíg elérem. Van itthon kúp, nurofen, oscillococcinum. Vagy ilyen hőemelkedésnél még ne adjak semmit? Hogy vigyem le? Más egyéb tünete nincsen, nem köhög, nem folyik az orra, evett is ma, csak nyűgös és a hőemelkedés.
2009. szept. 18. 13:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Enni is eszik, most ebédelünk káposztás tésztát és úgy eszi, mint szokta.
2009. szept. 18. 13:38
 12/12 anonim ***** válasza:
Az MMR oltás után 20 nappal lett nálunk minden baja a gyereknek, láza is. Gyakorlatilag végigment a mellékhatásokon egyesével. Az orvos nem mondott semmit, de szerintem az oltás okozta, sokat olvastam utána. Hozzáteszem, hogy nagy oltás-fetisiszta vagyok, az ajánlottakat is mind megkapta, sose volt semmi gond, csak ezzel az eggyel. Valahogy jobban megviseli őket... Legalábbis nálunk így volt...
2017. aug. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!