Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek fogzani fog a 4...

Szerintetek fogzani fog a 4 hós babám?

Figyelt kérdés
Jövőhéten lesz 4 hónapos a fiam. Kb 1 hónapja vettem észre, hogy intenzíven nyáladzik, tömi az öklét a szájába, rágcsál. De most pár napja nagyon sokat nyujtogatja a nyelvét, ha cicire rakom, 4-5 másodperc múlva abbahagyja, és nyűglődni kezd, éjjelente 2szer felsír pár másodpercre, annyi nyála van, hogy tiszta nedves a ruhája és ilyen buborékokat is tud fújni nyálzás közben.Ja és nagyon erősen erőlködik,ha épp fogja az ujjam, akkor érzem ahogy szorítja... Úgy tudom, nekem is a 4.hónapban jött a fogam... Vagy ezek normális tünetek egy ennyi idős babánál?
2013. márc. 26. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető hogy mocorognak a fogak az ínyben! Nincs megduzzadva az ínye vagy nem látod hogy fehéredne?
2013. márc. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Keménynek kemény az inye, de fehérnek nem látom... Ha már 3-4 hete ezt csinálja,akkor valószinüleg ki is bújik nemsokára? Vagy mennyi ideig lappanghatnak a fogacskák ezek a tünetekkel?
2013. márc. 26. 17:57
 3/5 anonim ***** válasza:
hú akár hetekig hónapokig változó. az ínye anélkül is lehet kemény hogy bújna a fog. engem is sokszor tévesztett meg.
2013. márc. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És amúgy hol kell fehérnek lennie az ínyének? Mert most fürdésnél benéztem a szájába, és az alsó inyénél olyan fehér valamit látok,nem is tudom hogy írjam le. Mintha az íny külső részén valami fehér lenne.De nem az 1-es és 2-es fog helyén, hanem a 3masnál. Fúú, nem tudom hog írjam le ezt a fehéret... A lényeg, hogy nem felül fehér, ahol a fog tetejét látni, hanem ahol a fog az inybe van beágyazódva....
2013. márc. 26. 19:39
 5/5 anonim ***** válasza:
hú sajna nem tudom elképzelni mire gondolsz :). én az alsóknál ugy láttam meg hogy 1-2nap és áttör, lehet hülye hasonlat nem tudom jobban leírni olyan színe volt az ínyének mint mikor a szalonna zsírja át van sütve olyan átlátszó.
2013. márc. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!