Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hos a babám és még nem jön...

3 hos a babám és még nem jön a foga. Eddig átalussza kezdetektől az éjszakákat. Ha elkezd fogzani ez igy marad vagy felborul minden és éjszaka nem fog aludni?

Figyelt kérdés

aggodok mert nagy szükségem van az éjszakai pihenésre mivel nap közbe szinte nem alszik semmit

tapasztalatokat írjatok légyszi!


2008. júl. 30. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Az éjszakai pihenésre nekem is szükségem lenne.sLányom születése óta (6 hónapja)nem aludtam egy rendeset.Èjjel (pláne most)min.4x kel.Napközben össz.2 óra´t alszik.neki már van 2 foga.

Babája válogatja.Van akinél észre sem veszik,és már ott is a fogacska.Nem úgy mint nálunk:(

Majd meglátod.

2008. júl. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 5 éve nem aludtam át egy éjszakát sem... :( Van egy 5, és egy 2 éves lányom, és 1 éves koruk óta egy percet sem alszanak napközben sem. Most kb. 3-szor kelek fel a kicsi miatt. Szerintem az éjszakai fogzásnál nem sok baba van, aki átalussza az éjszakát, bár előfordul.
2008. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!